2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
İnanın bende anlamadım ve ilk defa duydum böyle bir şey başka yaşayan duyan var mı diye merak ettim açıkçası haftaya bir de devlete gitmeyi düşünüyorum bu sorunu da bahsedicem böyle bir şey mümkün müdür diye
Teşekkür ederim cevabınız için

Ya bu nedir arkadaş herkes mi cici olur herkes mii deliriiciiiim yicem hepinizi
Oyy maaşallah
Kalır kalır bu kadar zayıf olunca inan herşey daha kolay kendimden biliyorım fındık yutmuş solucan gibi göbek çıkıyo doğurup bitiriyosun olayı
Kızlar hepimize maşallah fındık yutmuş solucan bu çok iyiydi. Sağlıkla kavuşalım da gerisi hiç önemli değil

Merhaba, geçmiş olsun sıkıntılı bir süreç umarım bir an önce daha iyi olur mideniz. Benim boğazımda takılma hissi olmadığı için ben doktora mideyle alakalı bir şey sormadım benim sadece bulantı ile başım dertte onu da ilaçla bir nebze de olsa azaltıyorum sizin biraz daha farklı sanırım

Bu yeni doktorum perinatolog doğru bilinen yanlışlar 1)kahve içebilirsin dedi
İçiyormusunuz siz ben arada içiyorum
Ben hamilelikten önce her gün mutlaka 1 fincan türk kahvesi içiyordum arada soğuk kahveler falan 6.haftadan beri hiç içemedim çok tiksindim şimdi yeni yeni tek tük içiyorum sütlü kahve ve türk kahvesi Benim doktorum yasaklı şeylerden hiç bahsetmedi. Bende sormadım abartmadıkça sorun yok diye düşünüyorum

Ya bende zararınolacağını düşünmüyorum tek çekincem kansızlık yapabileceği için abartmamak lazım tabi
Yoksa onu yeme bunu içme darlandım iyice zaten herşeyi almıyo midem..ve inadına yasakları çekiyor bu ara canım abur cubur şeyler bünye bu kdr sağlıklı yaşama alışkın değil tabi

Bu yaş riski mi diğerleri mi..nify testi yaptır sürü secenek var Dr seçenek sunmadi mi kesinlestirmek için canım.
Merhaba herkese ikili tarama sonuclarim cikti 378/1 ihtimal risk cikti. Buna yakin sonucu olan var mi doktorlariniz ne dedi?
Benim 1/361 di, yaş 29 ense kalınlığı da 0.89 dı yani gayet ince. Doktorum riskli biraz 4 lü tarama veya nipt testi önerdi fetal dna yaptırdım temiz çıktı canım

Meselaaa starbuck ın önünden uçarak uzaklaşıyorum ahh o kokuuuuu
Süt ağırlıklı içtikten sonra biraz daha masumlaşıyor bence ben midemi bulandırdığı için uzaklaşıyordum artık canım istiyor kahve içip cheescake yemeye gideceğim çikolata ve tatlıdan da tiksindiğim için görmek bile istemiyordum. Yavaş yavaş onlarıda yiyorum açılışı fondüyle yapmıştım hatta

Yaaa bende çikolata diye öleceğim öyle tatlı istiyorum kiiii
Artık şöyle iştahla yemeğe başlasak inşallah

Hayirli ugurlu olsun kizceniz masallah kibar surat 15 16 haftadan sonra ultrason resimleri renkleniyor bu arada renkli gosteriyo artik doktor resimleride oyle veriyor bi arkadas bizim boyle degil demis ya artik boyle gorucez
Çok teşekkür ederim ya aynen pek belli değildi aslında baya bi baktı doktorum buldu sonunda ama bundan sonra daha net olur artık heralde

zaten starbucks cafe neroo gibi yerlerde kafeinsiz seçeneklerde var hatta hemen hemen hepsinin kafeinsizi yapılyor fıltre kahve hariç o ztn aşırı kafeinli tavsıye etmem hamilelikte,,en düşük kafein turk kahvesinde varmış zaten..ben haftada 2 içiyorum bazen 1 doktorum öyle önermişti haftada 1-2 fincan kahve içebilirsin hergün değil dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…