2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91

Bir suprizzzz daha gözün aydın canimm sağlıkla gelsin inşallah prenses kisçeler çoğalmişti

İnşallah çok daha iyi olursun canım benim maşallah diyelim amaann ben gece iki prilam alıyorum bulantı devam ediyor maalesef ilaç ile biraz azalıyor sadece ben kendimden ümidi kestim sen iyi ol bari

merhaba kızlar, mesajlarınıza denk geldim, bnm 8. Hafta bitti şuan ama 3-4 haftadan beri mide bulantısı mide sorunları gaz sorunları sindirim durması falan yaşıyorum, çok şiddetli yaşıyorum üstelik, midem hava doluyo günde 3-4 sefer kusuyorum ama midem boş olduğu için çok bişey kusamıyorum, hava çıkıyor, kusmadan önce de sizin dediğiniz gibi boğazımda bi baskı bişey varmış gibi bi his oluyo, doktora sordunuzmu bunu siz ne dediler merak ettim, devam ediyomu hala sorunlarınız

Ben de şu an şok allah gönlüne göre vermiş kuzu ya. Hayırlı olsun ultrason görüntüsüne de çok şaşırdım. Nasıl büyümüş maşallah yaa

Oy oy nasıl da güzeeelll nasıl yakışcakk minnoşaa maşallaah
Canım benim çok teşekkür ederim ah o günler bi gelsin
Bir suprizzzz daha gözün aydın canimm sağlıkla gelsin inşallah prenses kisçeler çoğalmişti
sağol canım valla kızlar atağa geçti amiiin inşallahhh
Ay canım kız bebek coşkusundan sormayı unuttummolabildin mi aşıyı bugün
Doktor kız diyince benim aklım kaldı acaba valla resmen unuttum gitti şaka gibiyim artık haftasonu falan olucam daha uzatmayı düşünmüyorum her an riskk
Ben de şu an şok allah gönlüne göre vermiş kuzu ya. Hayırlı olsun ultrason görüntüsüne de çok şaşırdım. Nasıl büyümüş maşallah yaa
kuzuum çok teşekkür ederim valla öyle oldu heralde evet evet eller kollar yine yerinde durmuyodu bizimki zar zor yakaladık bunu

Bununla ilgili malesef bi şey demedi. Hamilelikle ilgili olduğunu düşünmüyorum dedi, tek yapılcak şey endeskopi onu da yapamayız zaten şuan dedi Bol bol su içicem başka yolu yok N Neess bu vesileyle sana da haber vermiş olayım kuzu

Benimde ilk gebelik sezeryandi ki uzerinde birde rahim sarkma ameliyati oldum. Daha cinsiyet icin gitmedim ama genel kontrola girdigimde hic boyle bir durumla rastlamadim ki acikcasi alakayi da anlayamadim cunku ultrason rahimin icini gosteriyor sonucta sezeryanla nasil bir alaka kurdu pek anlamadim

Canıımm hepimiz çok güzeliz bakalım bu yolculuğun sonunda fitliğimizden eser kalcak mı gerçekten de göbüşlerin çıkışını izliyor olmak muhteşem

Oyy maaşallah
Kalır kalır bu kadar zayıf olunca inan herşey daha kolay kendimden biliyorım fındık yutmuş solucan gibi göbek çıkıyo doğurup bitiriyosun olayı

Önceki hamileliğim öyle kötü geçmişti ki sadece 2 tane resmim var koskoca 9 ayda.. şimdi ahdım var çılgın gibi resim çekicem kendimi doğurana kadar

Bu yeni doktorum perinatolog doğru bilinen yanlışlar 1)kahve içebilirsin dedi
İçiyormusunuz siz ben arada içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…