2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Eki Görüntüle 2954170

Göbüş güncelleme de benden gelsin yalnız önceki hamileliğimde 5 aylıkken anca bu kadardı büyümüyo diye ağlıyodum şimdi hale bak koca göbüş
Ay maşallah bence aynıyız
Eki Görüntüle 2954186 ay ekledim mi naaptim.unutmusum ben herşeyi beyaa kk de yeminimi bozdurdunuz bana
Yaaa gayet güzel göbüşünüz var hiç de yağlı falan demeyin oh maşallah güzel güzel büyüsünler

Canım Kızlar ikili testim düşük riskli geldi sizlere de haber vereyim dedim.

Maşallah karınlarınız çok güzel gözüküyor, severim o bebişlerinizi. Sağlıkla gelsin hepsi.

Kızlar malum döviz fırlıyor ben tahmin ettiğim için bebek arabasını almıştım ilk öğrendiğim zamanda dün bir baktım zam gelmiş gerçekten . Ne diyorsunuz geriye kalan elektronik ya da büyük eşya ne var almamız gereken ben yavaş yavaş almak istiyorum.

Çok şükür canım çok sevindim en güzelini yaptınız bence herşeye zam gelmesi an meselesi. Zam geldikten sonra indirim de olsa yine bugün ki fiyatlara gelecekler en fazla. Aklıma gelenler ana kucağı, ateş ölçer, elektrikli göğüs pompası, anne yanı yatak, oda düşünüyorsanız odasına karar verebilirsiniz. Allah herkesin yardımcısı olsun gönlümüzden geldiğince istediklerimizi alabiliriz umarım

Teşekkür ederim canım benim. Doğru dedin ben ana kucağını unutmuşum onlara bir bakayım. Amin inşallah hepimiz gönlümüze göre alalım bebeklerimize istediklerimizi. Bir yanım dur diyor ama bir yanım fiyatlar artmadan al diyor. Artık yavaş yavaş alıp koyayım kenara napalım

Bende en azından 20.haftalara kadar beklemeyi düşünüyordum ama bu kadar yükselişten sonra ne olacağı belirsiz bir kaç birşey aldım bundan sonra da yavaş yavaş alıp koyacağım kenara. Bulantılardan, tiksinmelerden, halsizliklerden sonra birazda aldıklarımızla mutlu olalım

Ay benimki de 2870 kg di ama totalde aldığım kilo 10 du. Şimdi ne olur bilmem yine minnacık bişey çıkarsa bu göbüşten şaşmam
İlk oglumdada 70 kiloyla hamile kaldım 92 ile doğurdum..4 sende zar zor 73 e düştüm yine hamile kaldım kısır döngü gibi

Calisan anneler için elektrikli göğüs pompası elzemdir..ana kucağı puset..ateş ölçer elzemdir olmazsa olmaz..aklıma bunlar geldi e besigide elden çıkarabilirsen çıkar..fiyatları gördükçe morallerim bozuluyo yaa

Doktor erkek tahmininde bulundu ama değişebilir dedi bakalım gönül kızdan yana ama sağlıklı olsun öncelikle
Bu sene erkek senesi..hepimiz kız bekledik ama pipilileri bulduk sanirim kız bebek olunca karın yuvarlak erkek olunca sivri olurmuş ya ondan kız mı dedim..aman hepsi sağlıklı olsunlarda cinsiyet farketmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…