2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Bebeğim bugün biraz öksürüyor ateşi falan yok ama hırıltılı öksürük var pekmez veren bir arkadaş vardı faydasını görmüştü keciboynuzu muydu acaba bana bilgi verebilir mi bulamadım

Bebeğim bugün biraz öksürüyor ateşi falan yok ama hırıltılı öksürük var pekmez veren bir arkadaş vardı faydasını görmüştü keciboynuzu muydu acaba bana bilgi verebilir mi bulamadım
Evvet keçiboynuzu pekmezi vermişti canım hatirliyorum.fakat çok az ver bence alerjik olabilir

Emzigini birazcık batırırım canım öksürmüyor bir süredir ama sanırım ağrısı var durmadan ağlıyor ne yapacağımı şaşırdım
Sen biraz c vitamini takviyesi yap canım kendine. Ihlamur falan iç o sütten alır. Ateşi olmadığı sürece sıkıntı yok bence düzelir tabi yinede çok huysuzlanirsa bı doktora götür

Emzigini birazcık batırırım canım öksürmüyor bir süredir ama sanırım ağrısı var durmadan ağlıyor ne yapacağımı şaşırdım
Keciboynuzunu ben dört yaşındaki oğlum için sormuştum kışın birer kaşık versem diye kesinliklle vermeyin dedi bana. Hem şeker oranı yüksek hemde alerjik riski var dedi. O yüzden bebeğe kullanırken dikkat etmek gerekir canimm

Kucuk bebege 1 yasindan once bal, pekmez , recel boyle sekerli seyler verilmez. Doktorunuza gosterin lutfen

Evet ben vermiştim. Faydasını gördüm. Öksürdükçe emziğinin ucunu keçiboynuzu pekmez özüne batırıp verdim. Bi de sürekli emzir. Doktorlar önermiyor ben çaresizlik içerisinde kaldığım için verdim.

Canin ayni durumdayim çözum bulursN bana da yaz lutfen

ay bende merak ediyorum Suan tam 4 ay 10 günlüğüz ama öğün değil de tadım vermek istiyorum 6 ay da bazen ek gıda reddi olabiliyormuş. Ama nerden başlasam ne versem nasil versem bilmiyorum. Ayrı başlık güzel olur

Bence de güzel olur başlık açarsanız beni de etiketler misin

Canım gündüz idrarı nasıl önce ki gibi dolu dolu yapıyorsa emiyordur çekiyordur yani. Benim kızımın idrarı azaldı ben adet oldum çocuğu doktora götürdüm öyle anladık çekmediğini bakalım 2 nisanı bekliyorum adet olacak mıyım diye ama muhtemelen olurum artık

Ek Gıda Başlangıç Dönemi hanımlar başlık açtım hepinizi ve bilgili annelerimizi bekliyorum,birbirinizi etiketlemeyi unutmayın ben etiketliyemedim malesef
Çok iyi olmuş nerden nasıl başlayacağımızı bilmiyoruz takipteyim ben de
Bu arada uyku eğitimi veren ya da desteksiz uyutmayı başaran var mı merak ediyorum. Benim illa ki emzik verip kucağımda pışpışlamam gerekiyor başka türlü dalmıyor uykuya. Sonrasında bırakıyorum yatağına. Ama gündüz daha zor daha çok direniyor uykuya kıpırdanıyor poposuna pışpış yapıyorum illa ki dalması için. Bu sefer de bırakıp iş yapamıyorum

Bende beşiğinde sallayıp uyutuyorum,bazen fön makinası sesiyle saklamadan uyuyor bende henüz çözemedim uykuyu

Salladiktan sonra kendi uyuyor mu yoksa sürekli ara ara sallıyormuşum canım. Gundzu kesintisiz kaç saat uyuyor
En fazla 1 saat canım sallafıktan sonra kendisi uyuyor uyanana kadar veya mırıldanana kadar sallamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…