2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Aynen ya benimki de gec karsima konus benle diyo. Eskisi gibi ben iş yaparken o durayim olayi kalmadi pek.

Kizlar ben bu zamana dek bebegime bebek arabasi kullanmamistim her neyse dün aldik ve eve getirdim ay inanirmksinjz bebek arabasinda misil misil uyuyo :)))cok sevdi

Bende oğluma Babybjörn aldım bugün ilk defa koydum 54 günlük ama fazla hareket etmedi verimli kullanımı ne zaman yapıyorlar kaç günlük ya da kaç aylıkken daha hareketli oluyorlar?

2 aydan sonra iyi olur, her hareketinde hafif hafif sallanıyor. Uykusu geliyor. Benim kızım kendi kendine uyuyamadığından sıkılıyor, ama bebeğiniz kendi kendine uyuyabilen bi bebekse çok faydasını görürsünüz.

Geçmiş olsun size de.. benim oğlum ilk gece çok ağladı. Geceyi arabada geçirdik uyusun diye. Antibiyotik vermedim ben. Toparlandık çok şükür

Teşekkür ederim canım sizin de hayırlı olsun bir gün sürdü huysuzlugu çok şükür sonra geçti.pet bardak olayını biz beceremedim ya. Neyse geçti şükürler olsun

Bu uykuları nasıl yaptınız kızlar biz dün 4 aylık olduk gece 2 kere kalkıyor ama gündüz çok zor uykuya geçmesi uyuyunca da 25-30 dk öneriliniz var mı? Ya da denediğiniz yöntem

Bu uykuları nasıl yaptınız kızlar biz dün 4 aylık olduk gece 2 kere kalkıyor ama gündüz çok zor uykuya geçmesi uyuyunca da 25-30 dk öneriliniz var mı? Ya da denediğiniz yöntem
Gece dört bes kere kalkıyoruz biz hiç duzelmedik. Gündüzde çok zor uyuyor yatağı koyuyorum ne kadar uyursa diyorum. Hemn uyaniyo tekrar uyutuyorum falan. Sürekli uğraşıyorum.buguj 4aylik asimizi olduk. Hemşireye sordum düzelir diyo. Her dönem her çocuk farklı oluyor mutlaka düzene girer diyo ama ne zamn ,,?

Kızlar cumadan beridir kızım çok huysuz 4. Ay atağı ile ilgili bildiklerinizi paylaşır mısınız

Ah şu ataklar bi geçmedi gitti,ne gibi bi huysuzlupı var ne yapıyor
Sürekli mızmız durum da normalde sakin bir bebek öyle ağlaması mızırdanması yoktur sadece uyutmak için ya da emzirmek için geç kaldığımda mızırdanırdı şimdi sürekli böyle bağırıyor yani ağlaması yokta ağzınız dolusu ağlıyor gibi bağırıyor ilk defa duyduğum sesler çıkarmaya başladı çığlıklar atıyor ağlamıyor ama bu da biraz beni endişelendirdi yanında durup oyun oynattığımda acıkana kadar sesi çıkmazdı şimdi yine ağlıyor gibi bağırıyor ama ağlamıyor da anlamadım yaaa

Bu benim kız değil mi ya
Kene yapışmış gibi bağırıyor ben de taklit ediyorum o an susuyor sonra yine devam
hele uykudan bir bağırarak uyanışı var aklın çıkar, 4. Ay asisindan beri böyle bizimki iki hafta oldu çekiyoruz bu atak mi artik neyse

Benim oglumda öyle sürekli bagruyo. Seslerinii. Kesfediyolar diye biliyorum

Aaa benim ki de cuma günü oldu aşılarını ve o cumadan beridir böyle

biz de oyleyiz. gecenlerde kulagima bir ciglik atti, oyle durduk yere, cinlamasi gecmedi. bir de agitlar yakarak aglama basladi. boyle sanki korkunc birsey olmus gibi.

biz de oyleyiz. gecenlerde kulagima bir ciglik atti, oyle durduk yere, cinlamasi gecmedi. bir de agitlar yakarak aglama basladi. boyle sanki korkunc birsey olmus gibi.
Ay evet bi de arkasından susu veriyor eee noldu şimdi oluyorum. Neyseki normal bir durummuş. Yareppim çok şükür. 2_3 gündür neyi var diye düşünmekten bi tuhaf.

4 ay aşılarını yaptırdık biz de huysuzluğu üstündeydi. Yatağında hiç yatmak istemedi sürekli ağladı kollarım koptu. Benim derdim gece uzun uykulara geçemedik hala. İlk mama veriyorum biraz uzun uyusun diye ama o da 3 saat oluyor anca. Sonra 1,5 saat bazen saat başı emmek için uyanıyor. Uzun süreli uykuları özledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…