2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Biz 2 aydır hastayız ya, tam iyileşiyoruz yeniliyor. Biraz yordu açıkçası iş ev hastalık da olunca. Ben 18. Ayda sadece sağlık ocağına götürdüm orda da bişey demedi ebe. Kendi doktoruna gitmeyeli baya da oldu. D vitamini düzenli veriyorum ama hastalıklar sebebiyle demiri vermedim 2 ay oldu başlamama gerek yok o zaman

Ah yaa uykusuzluk çok zor bilirimmm😞

Bize en son 8. Ayda tahlil yapıldı aslında yapılsa olacak ama doktorumuz sağolsun aşırı rahat😞 tahlile kadar vermemek en iyisi galiba onu da 2 yaşta mı yapar artık bilmiyorum

Beybiiiii yaaa çok sevindim oğlun oluyor. İkisini de tatmış olacaksın😍
Heee kuzzz aynen öylee duygusalım.vallahii bi degişik geldi bana 🥲🥲

Biz 2 aydır hastayız ya, tam iyileşiyoruz yeniliyor. Biraz yordu açıkçası iş ev hastalık da olunca. Ben 18. Ayda sadece sağlık ocağına götürdüm orda da bişey demedi ebe. Kendi doktoruna gitmeyeli baya da oldu. D vitamini düzenli veriyorum ama hastalıklar sebebiyle demiri vermedim 2 ay oldu başlamama gerek yok o zaman

Ah yaa uykusuzluk çok zor bilirimmm😞

Bize en son 8. Ayda tahlil yapıldı aslında yapılsa olacak ama doktorumuz sağolsun aşırı rahat😞 tahlile kadar vermemek en iyisi galiba onu da 2 yaşta mı yapar artık bilmiyorum

Beybiiiii yaaa çok sevindim oğlun oluyor. İkisini de tatmış olacaksın😍
geçmiş olsun canım malesef çok fena bugünde ablamız hasta güneşe inş bulaşmaz onunda oğlu hastaydı muhtemelen ona geçti Rabbim korusun miniklerimizi
d vitamini evet bu havalarda devam et demir içinde değerlerini kontrol etmeden yorum yapmıyorlar galiba canım bilemedim

X