2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
HastAne hiç bir şekilde gerri dönüş yApmadı biliyormusunuz ayrıca doktor takvimi sitesine yazdım yayınlamadılar demekki doktor takvimide yanlı yayın yapıyor burdan bunu anladım .. acıbademde dogumumu yapıcaktım vazgeçtim kimseye de önermiyorum kızlar ... hele Elif ganime aygünü asla önermiyorum
Elif hanımdan neden memnun kalmadınız acaba, ben kendisinde tüo bebek tedavisi görüyorum şuan merak ettim nedenini

Kizlar bisey soracam.siz bebeklerinizi kac ayda bir kontrole goturuyosunuz,biz 1 yaşindan sonra hic doktora gitmedik.goturmeli miyim yaa bilemedim.1 bucukta bisey bakiyolar mi,kan degerleri vs..aşiyi yaptirdik gecen gün tabi.ama kontrole gitmiyoruz
Aşılarla birlikte kontrole de götürüyorum ben

Kızlar dikkat edin biz hastalanıyoruz. Benim gıcık var boğazımda öksürük geliyor ara ara yanıyor da. Ahsende hafif burun akıntısı vardı. Ateşi var şimdi. Arada o da öksürüyor. Evde değilim şehir dışındayım bide calpol vermiyorum normalde çok çıkmazsa veriyim rahat uyusun dedim. Allaaah çığlık kıyamet yatağın içinde kaçıyor. Eskiden güzelce içiyordu yahu.

Kızlar dikkat edin biz hastalanıyoruz. Benim gıcık var boğazımda öksürük geliyor ara ara yanıyor da. Ahsende hafif burun akıntısı vardı. Ateşi var şimdi. Arada o da öksürüyor. Evde değilim şehir dışındayım bide calpol vermiyorum normalde çok çıkmazsa veriyim rahat uyusun dedim. Allaaah çığlık kıyamet yatağın içinde kaçıyor. Eskiden güzelce içiyordu yahu.

Geçmiş olsun kuzum biz yeni atlattık. Yemek yemez ama calpolu versen bütün şişeyi hupletir öyle seviyoo:)

ay canım salgın var eşim 20 gündür hasta boğaz ağrısı ateş
ondan sonra bana bulaştı mide bulantısı ateş sonrasında boğazda gıcık var tek tek öksürük var :KK43:
çocuklarda tek tük öksürüyor
Ahsenime kıyamam ya nasıl şimdi peki hasta olduğu için içmiyorlar güneşte huysuzken asla ağzına sürmez

bir iki gecedir cocuk uyandigi gibi hemen meme vermiyim de bi deniyim kucagimda sallamayi falan dedim, ama allahim ciglik kiyametler koptu, nasi ayiricam ben bu memeyle uykuyu, gozyaslariyla agliyo, sonra da daha beter oldu memeyi cektigim anda uyanmaya basladi, uyudugundan daha uzun sure emiyo ya, bugun 25dk uyudu 1saat emmistir uyucak diye, artik isin icinden cikamiyorm, bi de disten mi baska biseyden mi bilmiyorm gece uyanmalar basladi, 2bucukta kaldi 6 bucuktu zor uyuttum
YunSev YunSev sende durum nasil?

simin55 simin55 uyku egitimine baslicaktin denedinmi biseyler

Gugubi Gugubi allah askina nasil basardin ayirmayi, ben lafini bile etsem cilgin gibi agliyo, 3-5 saniye vermesem vermicem sanip gozyaslari icinde kaliyo, seninki de boylemiydi, hic kucagima alim sakinlestirim falan yok olmuyo durmuyo atiyo kendini

Ayy gecmisolsun cok fena salgin varmis korkmaya basladm valla

ay canım salgın var eşim 20 gündür hasta boğaz ağrısı ateş
ondan sonra bana bulaştı mide bulantısı ateş sonrasında boğazda gıcık var tek tek öksürük var :KK43:
çocuklarda tek tük öksürüyor
Ahsenime kıyamam ya nasıl şimdi peki hasta olduğu için içmiyorlar güneşte huysuzken asla ağzına sürmez
Bende aynı tek tek öksürük vardı bugün arttı biraz daha. Ahsende ateş sürekli düşüp çıkıyor. Travma oluşacak çocukta zorla tutuyoruz ama yine de tükürüyor. Keyfi iyi Ahsenin şükür.

Evt o da var, insallah ikisi de degildir bi an once iyilesirsiniz insallah 🤲🏻🤲🏻
İnşallah canım yaa. Bide şehir dışındayım şuruplarını içse. Evde olsam şurup falan vermem bi şekilde hallederdim. Ama yok çığlık kıyamet biraz önce görsen ortalığı ayağa kaldırdı gören öldürüyoruz sanacak

X