2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evett çok kötü onceden daha çok sey yapıyodu simdi azaldı ama şu sıra yemek hic yemiyo dogru duzgun çok üzülüyorum ya oturdu şuraya yogurt yedi
Benimki aylardir nerdeyse sadece emiyor cok zayif cok. Zorla 1 2 kasik yediriyorum asla yemek sevmiyor meyvede yemese az biraz halim nolurdu bilmiyorum.

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Ayy bu veletler cok fenaa 😅 bugun aglayip zirlamasina tam iki saat emzirdim cinnet geciriyodum
Valla bilmiyorum ki. Bende uyarıyorum ağlamak bağırmak yok diye. Ama o durumda bişey yapmıyorum genel de istediğini yapmıyorum alışmasın diye
Ya bu sefer de inat olmasin, her zaman degil ama bazen onun istedigini yapiyorm ben inatlasmayi da ogrenmesn diye, bnmki cok fena inatci galiba ztn

Ayy bu veletler cok fenaa 😅 bugun aglayip zirlamasina tam iki saat emzirdim cinnet geciriyodum

Ya bu sefer de inat olmasin, her zaman degil ama bazen onun istedigini yapiyorm ben inatlasmayi da ogrenmesn diye, bnmki cok fena inatci galiba ztn
Ahsen inat bi çocuk normalde ama bişeyi istedi vermedim ya kısa sürer öyle inat etmez o konuda. Ama hayır dediğim şeyi de vermiyorum yapmıyorum alışmasın diye. Arada dediğin gibi de istediğini yapıyorum

Hahahahahaahha bizi meme görüyolar kızzz ben totom koltuk görsün hemen atlıyo ustüme ama evde is edeyim birseyler edeyim aklina gelmiyo napem hic oturmayacammı☹️🙊🤣
ay bu aralar çok meme bağımlısı yatakta beraber yatıyoruz güneşle sürekli uyanıp memeye geliyor ya

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Kizlar sizin bebiklerse vurma isirma ciglik atma durumlari var mi?
evet hepsi var
geçen abisinin yüzüne vurdu elinin içine vurdum abiye vurmak yok dedim abisi de onu uyuz etmeye bayılıyor o çığlık attıkça oda gülüyor kaos :KK70:

dün gece oldu mesala yatacak eline almasın dedi yutar boğazında kalır babası aldı elinden çığlık kıyamet ağlama krizi kafasını vurma bu arada artık yere vurmuyor canı acıdığı için koltuğa yumuşak yere vuruyor :KK70:

Bizim de yeni bikac haftadir istemedigi bisey olunca vua bagirma herseye itiraz etme isirma yolma falan cikti, oyun da yapmiyo baya sinirlenip yapiyo, nasil davranmal gerekiyoki uyariyorum duzeltiyorum ama birakmadi henuz
bana göre dikkatini dağıtmak gerekiyor ben öyle yapıyorum
ama kocam da tam tersi inadına hayır diyip gözünün içine bakıyor bu sefer ağlama krizlerine giriyor
hayırı bilsin diyor inatlaşıyor zıtlaşıyor kocayla

Ahsen inat bi çocuk normalde ama bişeyi istedi vermedim ya kısa sürer öyle inat etmez o konuda. Ama hayır dediğim şeyi de vermiyorum yapmıyorum alışmasın diye. Arada dediğin gibi de istediğini yapıyorum

hayır diyip tekrar yapıncada herşeyde aynı tepkiyi verecekler nasılsa yapacaklar diye düşünecekler bunu dengelemek çok zor
geçen yemekte suluğu kızdığı için sofraya fırlattı babasından çok çekiniyor baba sert bakınca hemen ağlar
eşimde diyorki level atlıyor geçen gün mama sandalyesine vuruyordu ses çıkarmayınca fırlatmaya başladı :KK70:

kızlar güneşin uykusu geldiğindne mi hasta olacağından mı dün gece inanılmaz huysuzdu ağlaya ağlaya uykuya geçtik
sizde bu durumlar oluyor mu uykusu geldi birden ağlama krizine giriyormu
ilaç bile içiremedim

bugün bakıcı ablamızın işi var bu yüzden annem bakacak 3 saat kadar
akşam abla diyorki güneş allahtan çok uysal kendi kendine oynar bana hiç yük olmaz dedi
içimden dedim benim çocuğumdan mı bahsediyor
bakıcı ile büyüyen çocukların bunu hissedip nazlanmaması kendi kendine oyalanmaması ne kadar tuhaf değil mi
oğlumda da böyleydi

X