2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahsenin de dudağının altında bi tarafında oluyor isilik gibi. Emzik emiyor ya ağzının suyu akıp o mu yapıyor diye düşündüm bende
Aynen, mama emerken cenesi mama oluyor cogu zaman ondan oluyodur diye dusundum ben de ama ust tarafa da yayilmaya baslayinca ufaktan stres yaptim. Heralde eliyle kendisi etrafina fln dagitiyo

Yaaa canım benimm 😍 hadi gözünüz hayırli olsun bi kız bi oğlanın olmuş olazaak 🥳

Aynen, mama emerken cenesi mama oluyor cogu zaman ondan oluyodur diye dusundum ben de ama ust tarafa da yayilmaya baslayinca ufaktan stres yaptim. Heralde eliyle kendisi etrafina fln dagitiyo

Yaaa canım benimm 😍 hadi gözünüz hayırli olsun bi kız bi oğlanın olmuş olazaak 🥳
Evett kuzumm ben anladım yani resimde resmen yumurtaları var 🥲🥲 haftaya kesin söyleyecem dedi

Hahahah bırakmazsa ne yapacaz işimiz zor ya
Güneş ben eve gelince direk meeeeemeeeee diyor kızım hoşbuldum diyorum bende 😂
Hahahahahaahha bizi meme görüyolar kızzz ben totom koltuk görsün hemen atlıyo ustüme ama evde is edeyim birseyler edeyim aklina gelmiyo napem hic oturmayacammı☹️🙊🤣

Oyyy nasıl olem uykum var halsızım hep uzanmak istiyorum ama evi hep saldımm artık dedim yeterr kalk ayağaa giristim mutfaga dolaplari sildim falann kuzum sadece soğanlı yemek yapamıyorum o beni çok yoruyor soğanı duydukça midem cok kötü oluyo napıcam bilmiyorum
Kontrole gittik geçen salı ama daha küçük diye ense kalınliğı göremedi şimdiki salı günü tekrar gitcez ama cinsiyet belli olur dedi kesin dedi
Kesinde erkek yani anladım ben 🤭🤭
Hadi hayirlisi olsun,kizinda erkegin de tadı farkli güzel.soganli yemek yapma madem bu dönemde.ben de sogani da dogramayi da sevmem.eldiven felan takarim hatta hep.iki saat evi havalandirirm.

• Beğen
Reactions: Jou
Hadi hayirlisi olsun,kizinda erkegin de tadı farkli güzel.soganli yemek yapma madem bu dönemde.ben de sogani da dogramayi da sevmem.eldiven felan takarim hatta hep.iki saat evi havalandirirm.
Ne kesebiliyorum ne yapabiliyorum 🤣🤣
Erkeğin bi tadını alacaz bakalum insallah uslu olur 🤣🤣

Aynen benim takip ettiğim doktorlarda biri 2 gün ver biri her gün ver dio. 2 günde peki 1 çay kaşığı mı dedi tam ölçü mü dedi
Bizim ki balık yağını şimdi önermiyor
Ama illaki vereceksen haftada 2 gün yarım çay kaşığı dedi.
Bizim multivatiminlerin içinde omega da var ben o yüzden ekstra vermiyorum
Açıldıktan sonra 3 ay da tarihi var. Bu balık yağlarının kalanı çöp oluyor. Onada ayrıca sinir oluyorum. Çevremde çocuk olsa alıp paylaştıracağım

Bizim ki balık yağını şimdi önermiyor
Ama illaki vereceksen haftada 2 gün yarım çay kaşığı dedi.
Bizim multivatiminlerin içinde omega da var ben o yüzden ekstra vermiyorum
Açıldıktan sonra 3 ay da tarihi var. Bu balık yağlarının kalanı çöp oluyor. Onada ayrıca sinir oluyorum. Çevremde çocuk olsa alıp paylaştıracağım
Aynen ya yarısı bile bitmiyor her gün çay kaşığı ile veriyorum ben

Kizlar sizin bebiklerse vurma isirma ciglik atma durumlari var mi?
Vurma bi ara olur gibi oldu uyardım yapmıyor pek fazla. Isırma da bi tek benim dizimi ısırıyor azcık gülüyor oyun oynuyor aklınca. Bağırma çığlık 1 2 haftadır var. Elinden bişeyi alırken falan yapıyor

Vurma bi ara olur gibi oldu uyardım yapmıyor pek fazla. Isırma da bi tek benim dizimi ısırıyor azcık gülüyor oyun oynuyor aklınca. Bağırma çığlık 1 2 haftadır var. Elinden bişeyi alırken falan yapıyor
Bizim de yeni bikac haftadir istemedigi bisey olunca vua bagirma herseye itiraz etme isirma yolma falan cikti, oyun da yapmiyo baya sinirlenip yapiyo, nasil davranmal gerekiyoki uyariyorum duzeltiyorum ama birakmadi henuz

Bizim de yeni bikac haftadir istemedigi bisey olunca vua bagirma herseye itiraz etme isirma yolma falan cikti, oyun da yapmiyo baya sinirlenip yapiyo, nasil davranmal gerekiyoki uyariyorum duzeltiyorum ama birakmadi henuz
Screenshot_20231207-131510_HappyKids.jpg

Valla bilmiyorum ki. Bende uyarıyorum ağlamak bağırmak yok diye. Ama o durumda bişey yapmıyorum genel de istediğini yapmıyorum alışmasın diye

Valla bilmiyorum ki. Bende uyarıyorum ağlamak bağırmak yok diye. Ama o durumda bişey yapmıyorum genel de istediğini yapmıyorum alışmasın diye
Benimkide ağlayınca isteğini yaptırmaya calışıyor bazen ama ağla diyorum hayır diyorum yarım saat sonra kendine geliyo pohlu

X