2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Selizay selizkomm naptın gittinmi doktora
Kuzucum pazartesi kan verdim 300 çıktı, dün tekrar verdim artışı takip etmek için hala sonuç düşmemiş e nabıza

Doktora gittim diğer kan testleri yapıldı tsh biraz yüksek çıktı ona da ilaç verdiler. Henüz değer düşük olduğu için bir şey gözükmedi tabi. Durumlar böyle

Reactions: Jou
Ilaçla hal olur kuzumm allahımm busefer minik tutunsun sana annesini hiç bırakmasınn
Hayırlıdıyla güzel haberler alk insaalalhh
Sen ilaçlarını duzenli kullan düzenli beslen

Gozün açik ama kuzu ben ona cesaret edemiyorum
Hissetmiyorsun görmüyorsun da.Tatlış hemşireler doktor sohbet ediyor sürekli.iğneyi yaptıktan sonra bacağını hareket ettir vs diyorlar.Ben bacaklarımda his kaybım olmaya başladı demiştim dr bebeği çıkarıyorum şu an demiştiEllerini de bağlıyorlar bir sürü makina takılı üstünde birşey yapamıyorsun kuzu

Hayirlısı bee kuzuu bugidişle giderim epidural sezaryene biyanım diyo çekme acıyı

Soğukkanlılığına da maşallah, hayran kaldım valla inşallah sağlıkla gelsin minnağımız
Ay şimdi doktorlar vizit yaptı yarına kaldı yarında duruma göre alacaklarmış
Acil bir şey olsa bekletmezlerdi, neden almıyorlar diye de üzme kendini, bir gün daha içerde hissetmenin keyfini çıkar, ben öyle yapmaya çalışıyorum
Kizımm sen nerdesiinn habu kızz doğuruyorduu hepimizi helak ettii minik senin miniğinden daha hizlı çıktı yarışlarda bunlar
Valla bilsem girmez miydim, ne olduğunu şaşırdım zaten okuyunca sağlıkla gelsin inşallah minnaklarımız

Insaallahh canim benimm

Şöyle canım; doktorun acıbademle değil medicanayla anlaşması varmış. Medicanayla da anlaşması şu şekilde (baya kulağa saçma geliyor ama) 16 bin lira verip dogumu medicanada yaptirirsak başka hiç bir masraf (hastane masrafı fln) çıkmıyormuş. Anlaşmasız aldıği para ise 15 bin liraymış. Acıbademde şöyle eğer doğumu orda yaparsam ve en başından (zaten 5.ayımda degisti sigortam) ordan bir doktora takibimi yaptirirsam 0 tl ile cikiyormuşum ama baska doktora gittigim için anlaşmayı bozmuş kabul ediliyormuşum. O 5.500 liralik teminatta işte başka hastelerde yaptirdigin tahlilleri, muane ücretleri için bir sınırmış. Zaten eşimle de dün onu konuştuk, eğer doktoru 10 bine fln bağlayabilirsek çabalamayalım bu saatten sonra doktor degistirmek benim için gerçekten bir maceraya atılmak gibi olacak. Daha öncesinden iki düşüğüm (ilk aylarda olan) var ve kan pihtilasmasi sebebiyle oksapar kullanıyorum; acil sezaryene almalari gerekir kan sulandirici sebebiyle kanamam fazla olur, işinin ehli olmayan bir doktora denk gelirim fln diye tedirgin oluyorum. Doğum konusunda kendimi bu kadar akışına bırakmışken sırf bu sebep uğruna endişe yaşamayı hiç ama hiç istemiyorum. Eşim, doktoru bi kahve icmeye davet edip konuşucam dedi bakalım ne olacak. Ama zaten indirim yapsa da yapmasa da degistirmeye pek cesaretim yok gibi.

Aynen şükür haftamız ilerledi küvezde birazcık kalacak olsalar da bunada şükür.
Kizımm sen nerdesiinn habu kızz doğuruyorduu hepimizi helak ettii minik senin miniğinden daha hizlı çıktı yarışlarda bunlar

Dimi kız yıktık ortalığı nurhafsa yok :)

Sende soğukkanlı ol sakin ol ki bebekler de rahat olsun. Sağlıkla gelsin minikler

Sen sağlıcakla kavuş aşkoo küvezdede gelişir biter sendr ozamana kadar toparlanırsınn
Peki anesteziylemi olcaksın sezaryen

Merhaba sağlıkla kavuşursunuz inşallah benimde 22 haftalık plasenta aşağıda plasenta yukarı çıktı mı acaba çıktıysa kaçıncı haftada yuları çıktı yardımcı olur musunuz
Amin hepimiz saglikla kavusalim.1 ay sonra yukari cikmisti.Burda onemli olan rahim agzi uzunlugu demisti doktorum risk yoksa plasentanin asagida olmasi vs sorun degil dedi.Şuan sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…