2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İşte benim geçen sefer 1 haftada 500 gr almıştı şimdi 3 haftada 300 olunca bi şaşırdım yoksa haftasıyla uyumlu ama neden azaldığı kafama takıldı gerçi bu bir ayda çok sıkıntı yaşadım önceki gibi dikkat etmedim beslenmeme ona bağlıyorum
Hastalandığın için canım benim de öyle oldu.Covid iken çok az kg almıştı.

2180 gr olmuş 🥰 her şey güzel dedi. Kafa yukarda ayaklar aşağıda duruyormuş 🤭 nst ye bağladılar. Bi sorun yok çok şükür 🥰
Maşallah nasıl da büyümüş 🥰
Benim kontrolüm de haftaya heyecanla bekliyorum 34 bitmiş olacak gittiğimde 🤗

Yanarsa al demişti mide koruyucu veya gaviscon dedi
Çok fena yanıyo ben mahvolmuştum artık geceleri uyumuyodum yani bence al bende bekledim ger diye geçmiyo artarak geliyo😂
Çok iyi anlıyorum seni bende dışarda lavaboya girme zorunda kalmaktan hoşlanmıyorum 👍
Hele sağlık ocakları Allahım inanılmaz pis yani
Hastalandığın için canım benim de öyle oldu.Covid iken çok az kg almıştı.
Evet kuzu yani kesinlikle etkisi var aman dikkat etsin herkes vücut düşünce bebekte etkileniyo yani

Kızlar sabah erken alınacaktı. Şimdi ikizleri olan 16 haftalık bir kadın geldi. Hemoroidi var diye sen git sıcak suya otur açılması olmuş kese dışarıda ayaklar gözüküyor. Acil onu aldılar ben öğlene kaldım 🤦‍♀️
Oha neye dayanarak yapmış bunu ya bebekler ne durumda acaba

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar dün normal doğum odasını gördüm tesadüfen küçük bi oda sadece çatal var enteresan oldum hoş kullanılıyomu oda şüpheli😂
Normal doğum odalarında çatal oluyor kuzum illaki kullanılıyordur diye düşünüyorum. Tabi benim gördüğüm oda daha büyüktü. Dolaplar bebeğin tartıldığı masa vs biraz geniş bir yerdi 😊

Aramızda 1 hafta var gibi doktor 3 hafta önce bana Nisan sonu gibi dönmesini bekleriz demişti. Bazı bebişler inatçı oluyormuş 😁 ama daha var ya dönme ihtimali bence vardır 😊
Dönsün de bi yüz görelim gerçi bişeyde kalmadı artık dönmese daha iyide 😂
Normal doğum odalarında çatal oluyor kuzum illaki kullanılıyordur diye düşünüyorum. Tabi benim gördüğüm oda daha büyüktü. Dolaplar bebeğin tartıldığı masa vs biraz geniş bir yerdi 😊
Ben direkt çatala odaklandım ama vardı tabi arkada öyle bi kaç bişey ama oda küçüktü yani basık bi oda sıkıntıdan doğurulur orda 😂

X