2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Uuuu kızz bizde geçen gün aynenn 500 lirayla çiktık 100 lira çek verdi o çekle body aldım bide kendime boxer hamile sortu aldım
Bebek bezi 4binliramı leee okadar ne doldurdunuz bakalım bebe sevcekmi o bezii anaaaa 😂
Sen ne var ne yoh e bebeği herşeyi toplamışsın getirmişsin eve 😂😂 güle güle giysin inşaallahh o ayrı
Benimkide oyle fena hareketlii markete gittik bugün içimde kıpırkıpır resmen bide ayağı alt tarafımda nereme vuruyor anlamıyorum ama acayip kramp giriyo bian geriliyorum resmen aşağıdaydı kafası şimdi yukarı çıkmış 🤭
Gecede öyle ama gece sakin ya sabah 8 den sonra tepiniyor içerde bide sertleşiyor yurüyünce çok acayip yani 😂
4 bin sadece geçen hafta aldığımız bezler.😂 prima premium care aldık tamamını. Ben de başta çok itiraz ettim ya sevmezse bezi diye ama araştırmış, en iyisiymiş. Beğenmezse satar başka marka alırız dedi, pes ettim. 😂
1 numaradan tek paket aldık onun dışında hemen her numaradan 6-7 paket aldı. Bi de kiloları araştırmış, hangi kiloda ortalama ne kadar kalacak diye ona göre hesaplamış da almış. Her biri 144lü 40-50 paket bez var. Kızın odasına girince gülme tutuyor beni.😂
Kramp değil ama tuvaletten çıkıp koridorda geri dönmüşlüğüm çok. Bastırıyor mesaneye, çişim var sanıp geri gidiyorum tık yok.🙈

O koca tabak makarnayı yemeyecektim 🤢
Dün gece yatmadan önce koca bir kase kıymalı makarna yedim aynı durumu dün yaşadım ama canımın istediğini yemek hoşuma gidiyor,yine olsa yine yerim pişman değilim 🤪
Ohh yarasın afiyet olsun sana ve bebişe

Aynı ben sadece bez de durdum sleepy sızdırıyor dedikleri için 😂😂 dolap ağzına kadar doldu yazlıklarla kışlıklar da sandık var onun içinde full dolu😂
Prima premium care aldık bezlerin tamamını. Çok dil döktüm ama dinlemedi eşim. Ben de alınmış alınmıştır diye saldım gitti. Adam bütün internet sitelerini hatmetti ucuza getircem diye. Ortalamasını 2 liraya düşürdü bezlerin. 😂😂

Sevgili Haziran anneleri ❤️
Kız bebişlerinizin isimlerini öğrenebilir miyim 🤗
Biz asla karar veremiyoruz 😭 Ece ve Selin isimlerini beğeniyoruz. En kötü ihtimalle Ayşe koyalım bitsin diyoruz 🤭
Sizden ricam, sizin seçtiğiniz isimleri öğrenmek. Oğlunuz olacaksa bile, kız olsa ne koyardınız diye merak ediyorum.
eşim isim beğenmediği için şimdilik liya, gökçe ve gülçe, vera ve tuğce isimleri arasında kararsızım. böyle giderse doğduktan sonra kuzumu görünce karar vericez🤣

Prima premium care aldık bezlerin tamamını. Çok dil döktüm ama dinlemedi eşim. Ben de alınmış alınmıştır diye saldım gitti. Adam bütün internet sitelerini hatmetti ucuza getircem diye. Ortalamasını 2 liraya düşürdü bezlerin. 😂😂
Bende güya ilk etapta daha uygun alalım demiştim eşime sürekli altını degistirecegimiz için bir geldi marketten prima premium care almış napiyim diğer çocuklarıma hep bundan aldım ayırt edemezdim oğlumu diyor 🤦‍♀️😁
Bende 4 çocuktan sonra tasarrufa gitme taraftarıyım bilmiyorum ne olacak böyle. Neyse sağlık olsun 🥲

X