2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
bende kararsızım canım dr. iyi düşün dönüşü zor bağlatmanın dedi ve gerçekten artık çocuk düşünmüyorsan bağlat dedi.evet ya bağlatıp hamile kalanlarda oluyormuş o da garanti değil hormonsuz spiral vardı bende cıkartırken sıkıntı yaşadım ipini dr. bulamadı felanoff erkekler bizim kadar düşünmüyor bu işleri

Aynen benimde bı kızım var 6 yaşında çok şükür Rabbime bambaşka birşey gerçekten oda diyor anne kardeşime ben bakicam mama vercem yatircam herşeyini ben yaparım ama altını ben degistiremem midem bulanir

Sevgili Haziran anneleri
Kız bebişlerinizin isimlerini öğrenebilir miyim
Biz asla karar veremiyoruz Ece ve Selin isimlerini beğeniyoruz. En kötü ihtimalle Ayşe koyalım bitsin diyoruz
Sizden ricam, sizin seçtiğiniz isimleri öğrenmek. Oğlunuz olacaksa bile, kız olsa ne koyardınız diye merak ediyorum.

Ece ve selin ikiside çok güzel bir isim bende Belis koyacağım inş

Oyyy maşaallahh kızzz epeyy tonton doğcak ona göre al bari kıyafett
Yenidoğan ile 0-3 ay az almıştım Allah’tan. Aldıklarımın çoğu 6 ay, 9 ay. 3 yaşa kadar olan kıyafetleri indirim vs. Denk geldikçe topladım. şifoniyerim oldukça geniş diye elime geçeni aldım. Dolabına sadece kışlık mont vs astım. Geri kalan kısımlarında bez, ıslak mendil ve pamuk depoladım. Sanırım 1 yaşına kadar bez vs almama gerek kalmayacak.

Benim kızım şuan almira ve içimize sinen o oldu
Ama selinde güzel isimm
Ayşe çok var isim

Yaniii yok vaktin olmucak diyolarr toton yerini görmicek diyolarr görmesinn razıyımm totom oturmaktan ev pohh götürüyorr

Rahat olmayacağını bile isteye istiyoruz zaten neden arayalım dediğin gibi o günleri, gelsede zamanı yesek artık o minik tekmelediği ayaklarını

Oooo sen baya baya büyükleride aldın kızzzz benimde şifon büyük aldık
Bende bugün e bebekten 6 tane body aldım 3 ay olarak benimkide baya önden gidiyor çünkü geçen perşembe gittim doktora 1750 gram olmuş ama günlükta o zaman 1600 dü mesela

Valla araya zaman girdimi ve insan ikinciyi istemedimi çok özlüyor bütün zorluğuna rağmen
Ben çok zaman koymayıda düşünmüyorum zaten ya 2 yaşına gelince oğlum 2. Yi Allah nasip ederse Tabi isterim
Yaniii yok vaktin olmucak diyolarr toton yerini görmicek diyolarr görmesinn razıyımm totom oturmaktan ev pohh götürüyorr
Hiç dimi yani

Rahat olmayacağını bile isteye istiyoruz zaten neden arayalım dediğin gibi o günleri, gelsede zamanı yesek artık o minik tekmelediği ayaklarını
Yaniii biliyoruzz zaten bile bile çocuk istiyoruzz sinir oluyorumm sen duurr diyolarrr kalbini kıracam demek istemiyorum buseferr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…