2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Şükürler olsun Allahım🙏 herşey yolunda dedi doktorum hatta geçen haftaya göre daha iyi olduğumu söyledi 🥺 minikim 1800 gr olmuş 🤗🤗🧿😊 nst ye girdim oda iyi çıktı çok sevindirik oldum yaa :skandal:

Şükürler olsun Allahım🙏 herşey yolunda dedi doktorum hatta geçen haftaya göre daha iyi olduğumu söyledi 🥺 minikim 1800 gr olmuş 🤗🤗🧿😊 nst ye girdim oda iyi çıktı çok sevindirik oldum yaa :skandal:
Yuppiiii çok sevindim 🙃 İnsanın morali nasıl yükseliyor güzel şeyler olunca 😍 2 kilolara yaklaşıyor beybilerrrr maşallahhh 🍀

Yuppiiii çok sevindim 🙃 İnsanın morali nasıl yükseliyor güzel şeyler olunca 😍 2 kilolara yaklaşıyor beybilerrrr maşallahhh 🍀

Yaa evet çok şükür. Hemde nasıl yükseliyor şuan elimi kolumu nereye koyacağını şaşırdım 😂 Artık iyice büyüyorlar minikler 🥺

Aayyyyy
images (8).jpeg

Yok böyle birşeyy rabbime şükürler olsun🥲🥲

Ben normalde de bu havalarda hasta olurdum da bunda dikkat ediyorum bide
Bende ya valla çok korkuyorum hastalıktan ne çektim geçen
bütün kış dikkat ettim ama benide yakaladı sonunda 🥴 zaten kızım anaokuluna başladığından beri bu sene hep hastaydı ondan bana gecti muhtemelen :mad:
Ya evet bu sene çocuklar hep hastaydı Allah yardımcın olsun kuzu senin işin daha zor
Geçmiş olsun canım.Bağışıklığımız düşük ondan oluyor.Ben de 2 ayda bir hasta oldum en son kesmedi covid oldum🤣Evden dışarı çıkmıyoruz.
Hava değişiminden olur, camları karşılıklı açıyorsan ondan olur, gece ince giyinip terliyorsan ondan yine olur, dikkat et kuzum.
Ayy bu dediklerinin hepsini yaptım evi havalandırmak için her yeri açtım bide doğalgazı kapattım gece sıcaktan bunalıyorum diye ama çok üşümüşüm uyanınca geri açtık
var canım ebebekte felan satılıyor penaten ürünleri 🥰
Bakayım bende kuzu bulunsun

Selam kızlar merhaba, sürece beraber başlayıp 9. Haftada veda etmiştim sizlere. Ben bugün tekrar çift çizgiyi gördüm benim için süreç yeniden başlıyor, umarım bu sefer sağlıkla devam eder, dualarınızı eksik etmeyin 😊
Aaaayyyyy gerçektenmiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Aklimdaydin kaçgündür ama soramadımmmmm
Seliiizzzzz cok duygulandım 🥲
Duam seninleeeeeeeee🤲🤲🤲🤲

X