2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Selam kızlar merhaba, sürece beraber başlayıp 9. Haftada veda etmiştim sizlere. Ben bugün tekrar çift çizgiyi gördüm benim için süreç yeniden başlıyor, umarım bu sefer sağlıkla devam eder, dualarınızı eksik etmeyin 😊
Yaaa çok sevindim senin adına ay maşallah sağlıkla gelsin🥰

Selam kızlar merhaba, sürece beraber başlayıp 9. Haftada veda etmiştim sizlere. Ben bugün tekrar çift çizgiyi gördüm benim için süreç yeniden başlıyor, umarım bu sefer sağlıkla devam eder, dualarınızı eksik etmeyin 😊
Maşallah sağlıkla gelsin bu sefer. 🙏🏼🙏🏼

4000 hastaneye 4000 doktora veriyorduk
Şimdi 4500 hastaneye 4500 doktora vereceğiz
Ekstra 1750 yatış ücreti (bunada zam gelmiş olabilir)
kovid testi 450
Epidural 2000-2500 arası
Yaparlarsa ağrı kesici ve serum ücreti falanda ekleniyormuş :mad:
Ya hastaneye veriyosun zaten ekstra yatış ücreti ney ne alaka yani hangi hastane bu kuzu

Canım benim minnoşummm inşallah çok teşekkür ederim. 15 gün geçti reglim, regl gelince aşılama yapacaktık. Geç döllenme bişi oldu sanırım süpriz oldu çok, şoktayım hala
Istee sürprizz ettii sanaa 😍benimki gibi oldu bende tüpe giderken oldu şimdi ne durumda gittinmi doktora kaç oldu haftalık

Canım çok mutlu oldum senin adına. İnş sağlıkla sıkıntısız ilerler 😍

Daha gitmedim idrar testine gördüm daha çok yeni minnacık teyzesi. Pazartesi gidicem inşallah bir gende heterozigot var belki kan sulandırıcı verir
Herşeydee güzelliiklee olucak selizciimm vallahaa çok sevindimm
images (8).jpeg

X