2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Selam kızlar merhaba, sürece beraber başlayıp 9. Haftada veda etmiştim sizlere. Ben bugün tekrar çift çizgiyi gördüm benim için süreç yeniden başlıyor, umarım bu sefer sağlıkla devam eder, dualarınızı eksik etmeyin 😊
Canıııım o kadar güzel bir haber ki çok çok sevindim. Rabbim sağlıkla güzellikle huzurla tamamlasın herbirimizinkini. Sağlıcakla büyüsün minnoş 😍🌼

Selam kızlar merhaba, sürece beraber başlayıp 9. Haftada veda etmiştim sizlere. Ben bugün tekrar çift çizgiyi gördüm benim için süreç yeniden başlıyor, umarım bu sefer sağlıkla devam eder, dualarınızı eksik etmeyin 😊
Ayyahayah 😍😍😍♥️Insallah bu defa sag salim kucagina alirsin selis Hayirli olsun. 💜

Yaaa inanmıyorum hep aklımdaydın sağlıkla kucağına al inşallah canım hayırlı olsun çok sevindim 😍😁

Yaaaaa inanmıyorum ben ne dedim geçen sanaaaaaaa:rolleyes:

Kızlar bu tarz ürünlerde eksiğim var mı? Bugün bu işi bitirmek istiyorum 🤭

Pişik Kremi
Deterjan
Emzik Biberon Temizleyici
Biberon
Emzik
Burun Aspiratörü
Tırnak Makası

Galiba yok :) ben Bi burun aspiratör almadım.

Daha gitmedim idrar testine gördüm daha çok yeni minnacık teyzesi. Pazartesi gidicem inşallah bir gende heterozigot var belki kan sulandırıcı verir
Yaa😍😍:KK23::KK36:nasıl mutlu oldum var ya Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim hayırlı uğurlu olsun inşallah 🥰💚

X