2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Herkes bi mide bulantısı mide bulantısı dedi. Benimde bulanmaya başladı bu nedir yaw. Birde bişey soracağım kızlar. Bebişin ayaklarını bazen çok aşağıda hissediyorum normal mi acaba ya
Ben vitamin olunca başlıyor okadar güzel yedim yemek ustüne vitamin içince başladı psikolojim bozuldu bende hissediyorum aşşağıda

Ben vitamin olunca başlıyor okadar güzel yedim yemek ustüne vitamin içince başladı psikolojim bozuldu bende hissediyorum aşşağıda
4 saatte bir ilaç alıyorum ya oda artık zorluyor galiba. Ozaman normal demekki. Seninde az kaldı kontrolüne

Herkes bi mide bulantısı mide bulantısı dedi. Benimde bulanmaya başladı bu nedir yaw. Birde bişey soracağım kızlar. Bebişin ayaklarını bazen çok aşağıda hissediyorum normal mi acaba ya
Benimde 1 haftadır falan sağ bacağımın dibinde kımıldıyor bir şey eli falan desem o kadar açamaz heralde kolunu. Mide bulantısı bende de hafiften başladı sanki

Jou yazdım bak kuzu

Görmemişim beybitoo sagoll

Yaaa su ve yürüyüş düşmesine yardımcı oluyormuş. Sen olmadı su iç kuzum ne yapılabilir hiç bilmiyorum

Su çok fazla içiyorum zaten. Tarçınlı su yapıyorum şimdi kendime dengelesin diye. Artık ciddi anlamda dikkat etmem gerekecek

Bu doğum yardımı için nereye başvuruyoruz canım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…