2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
valla canım her akşam 1 şişe soda mutlaka içiyorum ve magnosit diye bi hap verdi onu kullanıyorum :KK69:
Ay o magosit şahane kabızlık diye bir şey kalmadı valla😍

M Mevsim hep bahar valla Allah razı olsun kuzucum magnezyumu önerdin o günden beri kabızlık falan kalmadı çok şükür 😍😘

Bu happy mom uygulamasında sıkıntı var çocuk geçen hafta brokoliydi bu hafta turp oldu. Turp daha küçük bişe değil mi yaa?? Neye taktın diceksiniz şimdi ama insanın duyguları ile oynuyorlar 🙈

Bende brokoli yazıyor :) acaba dediğin gibi sıkıntı mı oldu :)

Bu happy mom uygulamasında sıkıntı var çocuk geçen hafta brokoliydi bu hafta turp oldu. Turp daha küçük bişe değil mi yaa?? Neye taktın diceksiniz şimdi ama insanın duyguları ile oynuyorlar 🙈
Ahahahh bide önceki gibi bebek de güzel bilgiler yok sanki. Bi şeyden giriyor uzatıp duruyor 😂

Bende de iri bir turp dio😂

Bende brokoli yazıyor :) acaba dediğin gibi sıkıntı mı oldu :)
Yok ayol sallıyor işte haftalardır meyve sebze kalmadı yaza yaza artık kafasına göre taklıyor heralde 😁
Ahahahh bide önceki gibi bebek de güzel bilgiler yok sanki. Bi şeyden giriyor uzatıp duruyor 😂

Bende de iri bir turp dio😂
Hiç sorma😂 iki saat kılcal damar anlattığını hatırlıyorum öff ne diyor bu demiştim içimden

Ay o magosit şahane kabızlık diye bir şey kalmadı valla😍

M Mevsim hep bahar valla Allah razı olsun kuzucum magnezyumu önerdin o günden beri kabızlık falan kalmadı çok şükür 😍😘
kabızlığa faydası var mı 🙈 gerci benim kabızlığımın bi nedeni de cay ve kahve 🥴 ama ağrılara iyi geliyor gerçekten 🙈

kabızlığa faydası var mı 🙈 gerci benim kabızlığımın bi nedeni de cay ve kahve 🥴 ama ağrılara iyi geliyor gerçekten 🙈
Valla çok iyi geldi kabızlığa mahvolmuştum. Şimdi demir hapını düzenli içtiğim halde bile kabızlık yok çok şükür 🤭 evet günde 1 içiyorum baya iyi geliyor hatta 2 ye çıkarsam mı diye düşünüyorum
Doğru çay kahveden olabilir

Ahahahha bende aynı şeyi düşünüyorum telefonumda 3 tane farklı App var hepsi başka meyve sebze gösteriyor, duygularımızla oynuyorlar 🤣

Tek tek alıntılayamadım arkadaşlar kusura bakmayın.. 1 gün daha geçti çok şükür diye bakıyorum, ama geceden beri biraz daha sıklaştı gibi sancılar. Dün açıklığa bakılmadı , sık bakmak da istemiyorlarmış doğumu elle uyarıp daha da tetiklememek için. Açıklık belli seviyeye gelene kadar bekleyeceğiz dedi doktor. Bebişler ultrasonda iyilerdi çok şükür dün. Bu gece tekrar kanlarım alındı sezeryan için ihtiyaç halinde kullanılmak üzere kan ayarlanıyormuş kanamam vs çok olursa diye. Son durumum bu özetle…
Size diyeceğim bırakın kalsın ev işleri vs, yormayın kendinizi nolur. Bir arkadaşımızı mesajını gördüğüm için özellikle diyorum.

X