2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Geldim eve simdi, bebek iyi cok sukur ve kafa asagi duruyo, rahim agzi uzunlugu 2bucugun altina dusmus 2.2cm ölctü, suanlik durum cok korkuluck bi durum degil ama erken dogum riskine isaret eder dedi, proluton igne ve progesteron ilac verdi, bide dinlenmem gerekiyomus
Son 1 haftadir cok bisey yapmamama ragmen ayakta kaldim yoruldum egildm kalktm falan, kizlar nolur dikkat edin kendinize valla is mis yapmayin, cok acil bisey olmasa bile insanin canini sıkıyo ya bisey olursa diye
Çok geçmiş olsun canım iyiki gittin bilmeyip kendini daha fazla yorabilirdin bol bol dinlen vaktinde gelsin tüm kuzucuklar inşallah

Açılışı yaptık 😂😂
IMG_20220407_164007.jpg

Benim de öyle akşam olmasın diye dua ediyorum. Sabah iyiiyim akşam mide sorunları uykusuzluk anam ağlıyor resmen

Canım senin haftan geç değilki neden bu kadar üzülüyorsun. Bak bu haftada bitti. Hem belki biraz daha tutarlar bebeği içerde. Kendini üzme senin elinden ne gelir.

Kız sorma jou anası gibi ömrü diyetle geçicek heralde yavrumun 😁

Canım benim Allah sabırlar versin. Herşey bizler için seninle aynı durumda olan o kadar kadın var ki hepsi de günün sonunda mutluluğu yakaladı. Sen de eminim öyle olacaksın

Valla bana gülerek 3 kişi zor çıkartırız bunu dedi 😂 boyu da uzun Allahtan. Gerçi ben bu ölçümlere çok da inanmıyorum ama ben sezeryan istiyordum zatenn( linçlemeyin 😂)
Hahaha galibaa 🤭

Boşver silme pişman olursun😂

Ütüde en son herşey yıkanınca artık 😄

Sinir oldum😂

Sen ne zaman gittin doktora kuzu Zaten şuan 2 kg olmaları 4 ü garantiliyo biraz bence.. kız niye gülelim bende sezeryana aklım yatmaya başladı niyeyse 😄

Hahahah. Sende benim gibi her seferinde küsüp bi daha yapıyosun😂
Cam a girişemem benim camım çok zor 😒 eşim halledecek onu

Bebek yatınca kedicik de yatmak istemeyecek mi keşke ikiz bebek arabası alsaydın canım 🤣

Ahaahaha bi an düşündüm de çok komik olurdu. O kısmı bende çok merak ediyorum yanaşacakmı acaba yanına yatmak isteyecek mi bizimki biraz cins çünkü 😄

X