2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahahhahh deli ya😅😅
Kısmet işte nedücennn😂
Ben de yatak odasına girdm bir kaç gündür çıkamıyorum 😅
Bazanin altı bitti, gardrop iki günümü aldı, kisliklari yıkayıp kaldırıyorm.bitmedi hala
Daha çok iş var odada poff
Kıyafet en uğraştırıcı ya 4 gündr ancak biter.

Kız hangi güçle sildin geçen iki cam sildim belim tutuldu😅
Ne biliyim birden bi istek geldi 😂
Ben 3 kez girdim normal devlet hast. acile her gittiğimde bağlıyorlar artık.Evin yakınlarında hast. var muayene hakkım bitince vc
Zaten uyuyamıyoruz değil mi bebeğim 😉 Benim müthiş mide bulantım var 4 gündür ilk dönem gibi.Sizde de var mı ya:KK43:
Demekki artık bakılıyor ben hiç girmedim daha merak ediyorum
Ahahhahh deli ya😅😅
Kısmet işte nedücennn😂
Ben de yatak odasına girdm bir kaç gündür çıkamıyorum 😅
Bazanin altı bitti, gardrop iki günümü aldı, kisliklari yıkayıp kaldırıyorm.bitmedi hala
Daha çok iş var odada poff
Sende iyi yapmışsın kuzu bende girdim çıkamıyorum sanıyorum. Bugün bebişin hastane çıkışlarını zıbınlarını yıkadım başladım onlarada ufaktan çünkü daha sonra halim kalmicak biliyorum 😬

Bana da 3 haftaya gel didiii her gidiştede para vericem 😂

Aa yakınız ben de 20 sinde gidicem kuzu

Ayy ben onu çok merak ediyorum 😂

Yaa e benimde geçen hafta bebek 2 kg dı ama hiç sezeryan falan demedi baya detay vermiş sana şimdi belli olmaz dedi

Estağfurullah Rabbim size dayanma gücü versin 🙏
Sancılara bakılıyor canım 🙃 göbeğine kablo gibi bişe bağlıyorlar

Ne biliyim birden bi istek geldi 😂

Demekki artık bakılıyor ben hiç girmedim daha merak ediyorum

Sende iyi yapmışsın kuzu bende girdim çıkamıyorum sanıyorum. Bugün bebişin hastane çıkışlarını zıbınlarını yıkadım başladım onlarada ufaktan çünkü daha sonra halim kalmicak biliyorum 😬
Kolay gelsin çok iyi etmissn, ben de bebişin her şeyini yıkadım hurcladm oğlusun odasınin işi bitince kizinkileerini de dolaba yerlestrcem inşallah ütüye de sonra baslarm

Doktor kontrolünden çıktım kızlar bebişim 1500 gram olmuş, plesentam Rahime daha da yaklaşmış bana %99 sezeryan görünüyor şu an için ama acil sezeyandansa böyle planlı olmasını tercih ederim ☺️
Maşallah bebişe,aynen eğer sezeryan olacaksa planli olması daha iyi 🌸

Ben öyle hatırlıyorum yemgemden kuzu ama bi detaylı öğreniyim

Seninki düşürmez belli😂

Amin amin kuzu hastanede bi personel eşimin müşterisi işte demiş geldiğinizde yanıma gelin bizde gittik neyse bizi akrabası olarak kaydetti muayene 200 dü 150 tl ye gidiyorum bende bi heycanla gittim beleşmi bakılıcam neyse 50 yede şükür😂

Yandı ya sadece cayır cayır yandı kuzu😬
50 lira 50 liradır 😂😂😂😂

Ben 3 kez girdim normal devlet hast. acile her gittiğimde bağlıyorlar artık.Evin yakınlarında hast. var muayene hakkım bitince vc
Zaten uyuyamıyoruz değil mi bebeğim 😉 Benim müthiş mide bulantım var 4 gündür ilk dönem gibi.Sizde de var mı ya:KK43:
Aynen uykular haram zaten 🤭
Bende ara ara oluyor öyle çok değil

X