2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bu arada bebeginiz pozisyon deiştirdimi? Benim kasılmalarim felan oluyoda doktora sordum normal dedi yukarı çıkmamış o yuzdendir dedi

Benimde biraz aşağıdaydı. Pozisyon değişikliğinden söz etmedi. Cuma günü bakalım ne diyecek doktorum 🙂

Bayıldım şık ve asil sade🌸
Ahh canıım benim çok teşekkür ederim 🥰
En güzeli bence, ben sadece yakasına harf işlettim. Yastığına yazdırdım. Birkere bebek görmeye gittik cocugun alnında yakasında arkasında battaniyesinde çikolatasında hep Ahmet yazıyordu. Dedim bu ismi asla unutamam zaten😅😅😅😅😅
Hahahajajaj Allah seni napmasın sesli güldüm😂
O kadar güzel ki🤩🤩🤩bayıldım sadelikten yanayım her zaman çok yakışacak bebişe 🤤🤤🤤
Sağol kuzum benim oh be bi sade ben değilmişim 😄

Kızlar bu arada bebeginiz pozisyon deiştirdimi? Benim kasılmalarim felan oluyoda doktora sordum normal dedi yukarı çıkmamış o yuzdendir dedi
Gözün aydın canım güzel haberle döndün kasılmalar normal artık ☺️ Benim sağdaydı kafası sonra bi kaç gün önce sol tarafıma toplandı böyle göbeğimin solu resmen yüksek sağı alçaktı sanırım o ara pozisyon değişti diye düşündüm

Gözün aydın canım güzel haberle döndün kasılmalar normal artık ☺️ Benim sağdaydı kafası sonra bi kaç gün önce sol tarafıma toplandı böyle göbeğimin solu resmen yüksek sağı alçaktı sanırım o ara pozisyon değişti diye düşündüm
Sağol canım🥰 geceleri çok zorlanıyorum defalarca uyanıyorum evet normalmiş oyle dedi. aşağıda olduğu içinmiş bendede oluyo bi tarafıma toplasıyo sertlesiyo bide tekme yiyorum o arada canımı acitiyo valla😁 hayirlısiyla bitsinde şu sureç dayancaz artik

Ben randevumu cumartesiye aldım kızlar dündü normalde 😁 çok heyecanlıyım, stresliyim karışık her şey coraspirin kullanıyorum 32.haftada onuda keselim dedi o yüzden de korkuyorum bakalım sorun olmadan bir nisanda bitseydi 🤭

Ay ne güzel banada ilacımı kes dediği günleri bir an önce görürüm inş 😍

Ben randevumu cumartesiye aldım kızlar dündü normalde 😁 çok heyecanlıyım, stresliyim karışık her şey coraspirin kullanıyorum 32.haftada onuda keselim dedi o yüzden de korkuyorum bakalım sorun olmadan bir nisanda bitseydi 🤭
Canım bende coraspin kullanıyorum bide oksapar iğne 36da coraspini kescez dedi bana farklımı acaba herkesinki

Canım bende coraspin kullanıyorum bide oksapar iğne 36da coraspini kescez dedi bana farklımı acaba herkesinki
Ayy vallahi bilmiyorum ki ben de çözemedim bu işi benimki neden erken acaba anlamadım🙄 genelde 32-34-36 yazıyor başka yerlerede baktım ama bilemedim açıklamada yapmadı doktor cumartesi sorayım en iyisi

X