2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günnaaayyydddıınnn kızlar 🤍🌼

Şunun tatlılığına bakın yaaaaa😍😍 kızıma bu yaz giydireceğim inş 🥺
Ben bundan oğluma aldım 😁😁
Limonlu şeylere bayılıyorum 🤓

Amiin anası çok sade sevdiği için bi ismini yazdırdı 😂
En güzeli bence, ben sadece yakasına harf işlettim. Yastığına yazdırdım. Birkere bebek görmeye gittik cocugun alnında yakasında arkasında battaniyesinde çikolatasında hep Ahmet yazıyordu. Dedim bu ismi asla unutamam zaten😅😅😅😅😅

Ay bende çok sevdimmm💞💞 iyide biri kalpli ama😅
Açıkcası eve getirip detaylı bakana kadar ne kalpli olduğunu farkettim ne de kız için olduğunu. Üzerine kız bebek yazmasalar anlamazdım. Ben bu tür kıyafetlerin unisex olduğunu düşünüyorum. 😊
Bir de beyaz üzerine sarı kalp ya, puantiye gibi duruyor 😂

M -Murphy ben de e bebekten bu tarz tulumlar aldm önce 6 ay aldm kalıpları küçüktür diye ama bu geldi kocaman iade edip 3 ay aldm ,yaza bebisler 3 aylık giyerler bence ,aynı bu tulumlarin ikili muslin örtüleri de var sitede o kadar tatlı ki onlardan da aldm yumuşacık 🤗

Aa iyi sevindim kuzum. Bende o Müslin örtülerdende sipariş ettim bir kaç tane daha alacağım lazım oluyormuş baya 😍

Ay âmin hepimizinki inşallah.
Bu arada limonlu müslinlerden bende aldım, onlarda çok tatlılar. Bayağı iç acıcı ve ferah renkleri. 😍 Rabbim sağlıkla afiyetle kullanmayı nasib etsin ❤️
Limonlusunu göremedim e bebekten mi aldın yine

Hımm tamam baktım şimdi hatırladım. 85/85 boyutları küçük mü diye emin olamadım. Boyutu nasıl peki çok küçük mü
Yok hayır küçük değil. Mağazada görmeden önce müslinleri çok ufak diye düşünmüştüm ama mağazada açıp bakınca gayet güzel ve ideal geldi ölçüler.
Evde mezuran ya da metren varsa bir örtü üzerinde bak ölçüye. Daha iyi fikir vermiş olur.

Yok hayır küçük değil. Mağazada görmeden önce müslinleri çok ufak diye düşünmüştüm ama mağazada açıp bakınca gayet güzel ve ideal geldi ölçüler.
Evde mezuran ya da metren varsa bir örtü üzerinde bak ölçüye. Daha iyi fikir vermiş olur.

Tamamdır canım saol. Olmadı dediğim gibi yaparım 😊

Evet evet küçük değil kullanışlı gayet

Kızlar doktordaydım bebegimin boynunda kordon vardı çıkmış çok mutlu oldum ya şükürler olsun gerçi çok takilma girer çıkar kordona dedi benim yaramaz bebem için😁 bu arada 1.400gr olmuşuz çok şükür yolunda herşey 🤲

Kızlar doktordaydım bebegimin boynunda kordon vardı çıkmış çok mutlu oldum ya şükürler olsun gerçi çok takilma girer çıkar kordona dedi benim yaramaz bebem için😁 bu arada 1.400gr olmuşuz çok şükür yolunda herşey 🤲
Gözünaydın canım 😊

X