2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ooyyyy allah razı olsun kuzuu ya kv ye gerçektenn napsın oda getiriyorr kim yapcak sana yemek
Nasip değilmiş o yemek demekkii üzülmee insan bazen elinden birşeyde gelmiyor

Allah dert vermesin kv ne güzle düşünüp uğraşıyor senin için

Ooyyyy allah razı olsun kuzuu ya kv ye gerçektenn napsın oda getiriyorr kim yapcak sana yemek
Nasip değilmiş o yemek demekkii üzülmee insan bazen elinden birşeyde gelmiyor

Allah razı olsun baya uğraşıyor. Bende ağlayıp üzüleceksin bi yer arıyorum işte

Aayy bu çokgüzell gördüm ben ama pahalı diye alamadımm indirime girmiş artık gücüm tükendi
Bende onca model arasından birtek bu hoşuma gitti ya rahat gibi görünüyor birde bazı sitelerde cok pahali gerçekten denk geldim buna ama sanırım tükenmiş şimdi biraz daha beklemek en iyisi indirime girince direkt alırım

Bende çok aradım taradım bulamadım beğendiklerim çok pahalıydı en sonunda pentide penye yumuşacık bir pijama takımı aldım :)

Evet canım yakabilir bence penye tarzı alırsan pamuklu falan daha rahat edersin bence
Evet dogru diyorsun o aklımdan çıkmış tamamen görsel olarak güzel de rahat olmadıktsn sonra almanın anlamı yok
Ben pentiye bakıyorum sürekli stok yok düştüğü gibi alacagim hemen

Evet dogru diyorsun o aklımdan çıkmış tamamen görsel olarak güzel de rahat olmadıktsn sonra almanın anlamı yok
Ben pentiye bakıyorum sürekli stok yok düştüğü gibi alacagim hemen

Sürekli takipte olmak gerekiyor pentide bazen olabiliyor stokta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…