2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İsmi de güzelmiş adıyla yaşasın inşallah.Benim de erkek ama adı yok henüzBabamız sağolsun
Benim adam da aşırı yavaş, ona kalsak bizde seçemezdik ben liste yaptım beğendiklerimi ve arasından seçtik bi tane sana da fikir olsun böyle yapıp götürürsen belki o da içinden seçer.

Hem isim seçmek zaten o kadar zor ki çok seçenek var. İnsan bir türlü seçemiyor

Bende kullanıyorum aynen canım ya ne kadar uçmuş fiyatı.Seneye kışa lazere gidicem zaten baska bebe de düşünmüyorum:) Lazer bundan ucuza gelir

Seneye kışın planım benimde direkt lazer
Lazer tamamen bitirmiyor malesef. Zaten salonda çalışanlar yüzde 60 ile 80lerde sonuç alabilirsiniz diyor; o da artık rahatım demen için bir sebep olmuyor ne yazık ki. Ben koltuk altı, bikini bölgesi ve alt bacak yaptırmıştım, bikini bölgesi hariç yüzde 95'e yakın sonuç aldım, diğer cıkan 5lik kısım da 2 aya anca çıkıyor ve tüy şeklinde. Bikini bölgesi de eskisi kadar agresif çıkmıyor sadece jiletle alım hızını bir tık yükseltiyor yani atıyorum önceden gün aşırı alman gerekiyorsa artık hafta da bir de yeterli oluyor gibi. Bir de bnm yaptirdigim igneliydi, igneli epilasyonların daha başarılı sonuç verdiği soyleniyor. Buzlu yaptıranlar genelde sonuçtan pek memnun kalmıyorlar. Ama tabi acı olarak karşılaştıracak olursan iğneli (hele ki esmer tenliysen) daha çok can atıyor.

Ayna al bi tane küçik ayaklı zoomlu olanlardan.Işini fazlasıyla görür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…