2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Boyun fıtığı yoktu bende önceden cidden bende öyleyim ya hafta hafta video izliyorum bu hafta şunlar olabilir diye hepside bende var tansiyon göz kararmasi falan

Ozaman hamileliktendir o yorduysam birde kendini. Eşin masaj yapsın ağrı olursa sonra üzerine sıcak havlu koy of mis gibi uyursun valla:)

Benimde yüzüklerim oluyor hala. Sanırım bende de yok şişme ayaklarım falan da şişmiyor bazen akşamları nadir. Kuzenim kocaman oluyordu benim demişti

Ozaman hamileliktendir o yorduysam birde kendini. Eşin masaj yapsın ağrı olursa sonra üzerine sıcak havlu koy of mis gibi uyursun valla:)
Canım ben kendimi çok yoruyorum valla temizlik çok yapıyorum birde yüzüstü yatan biriydim simdi surekli kollarımın üstüne yatmak cok zorluyor. Dediklerini yapayım bari bel ağrısına eşim sagolsun masaj yapiyor omuzlarım uzerine yatmaktan mi oldu acaba dedim

Bende de yok. Çirkinleşmedim de sanki. Acaba erken mi daha ?
Belki de olmayacak

Başlarda bana erkek dediğinde ablam demişti ki güzelleştin yüzün parladı bence erkek dedi sonra kız çıktı diyo ki çirkinleşmedin sen dio geçen ablamın görümcesi de dio kızı hamile çirkinleşti o sen iyisin dio

Olabilir canım sürekli aynı pozisyonda uyumakta zor oluyor tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…