2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canım yat dinlen boşver evi. Eşin en azından üstten temizleyemez mi
Yapmadım zaten sabahtan beri çıkmadım yataktan

Söylersem yapıyor
Ama onada üzülüyorum
Tüm gün yoğun çalışıyor
Gelmesi 8 buçuk bazen 9u buluyor
O saatten sonra birde iş yapsın istemiyorum
O da senden bir şey bekleyen mi var bırak kalsın diyor bana
Böyle böyle ev aldı başını gitti işte😀
Dün kaç kere girdim sana yazmak için unuttum hep iyi misin diye 😔 vitamin al bari hasta olma bir de o çıkmasın
Off evet birde hastalık çekecek durumda değilim gerçekten 😔

Yapmadım zaten sabahtan beri çıkmadım yataktan

Söylersem yapıyor
Ama onada üzülüyorum
Tüm gün yoğun çalışıyor
Gelmesi 8 buçuk bazen 9u buluyor
O saatten sonra birde iş yapsın istemiyorum
O da senden bir şey bekleyen mi var bırak kalsın diyor bana
Böyle böyle ev aldı başını gitti işte😀

Off evet birde hastalık çekecek durumda değilim gerçekten 😔

Olsun bunlar geçici günler canım idare eder eşinde. Bende sürekli yattığımdan eşim sabah erkenden kalkıp kahvaltımı hazırlıyor, işten geliyor yemek hazırlayıp getiriyor bütün ev işi onda. Fedakarlık zamanı bu zaman 🤗

Kızlar dün kendimi çok yordum belim o kadar kötü ki dogrulamiyorum😭
Geçmiş olsun canım.Benimki de yorgunluktan sanırım.oğlum baş aşağı duruyormuş.
MC06 MC06 kuzu magnezyum kullanıyomusun abimin eşide kaç gündür doktora gidip geliyo ağrıları var ama sebebi bulamadılar tahlil falanda yapıldı magnezyuma başladı rahatladı biraz daha
Alıyorum bebeğim dr da dozu artır dedi.

Aaayyy güle gülee kulansın giysinnn😍😍
Teşekkürler beybisi😘

• Muhteşem
Reactions: Jou
Kızlar ya robot süpürgeler püsküllü halılarda kullanılmıyor mu . Alaşım var ama halılarım hep püsküllü bnm

Takılıyor canım hatta koparıyor. Neyse ki bizde bir tane püsküllü vardı. Onunda püsküllerini kestirmeyi düşünüyorum. Halıdan vazgeçerim robottan vazgeçmem:)

Kızlar ya robot süpürgeler püsküllü halılarda kullanılmıyor mu . Alaşım var ama halılarım hep püsküllü bnm

Takılıyor canım hatta koparıyor. Neyse ki bizde bir tane püsküllü vardı. Onunda püsküllerini kestirmeyi düşünüyorum. Halıdan vazgeçerim robottan vazgeçmem:)

Kızlar püskülleri kestirebilirsiniz
Ama kestirmek istemezsenizde püskülleri halının altına doğru katlayıp bantla yapıştırın
O zaman bir şey olmaz 😂

Ama halılarım yün halı hatta elde dokuma halı da var kıyamam ya kesmeye . Neyse bn de halılarından geçmeyeyim robottan geçeyim 😭

Kızlar püskülleri kestirebilirsiniz
Ama kestirmek istemezsenizde püskülleri halının altına doğru katlayıp bantla yapıştırın
O zaman bir şey olmaz 😂
Ama o da her seferinde uğraşmak zor olur işte be 🤣 azıcık üşengecim de. Ya süpürge yapmak çok zor geliyo önceden beri. Olmadı uzun saplılardan alırım puffff 😓

Ama o da her seferinde uğraşmak zor olur işte be 🤣 azıcık üşengecim de. Ya süpürge yapmak çok zor geliyo önceden beri. Olmadı uzun saplılardan alırım puffff 😓
Bak bende şarjlı da var dikey süpürge ondan da çok memnunum. Robotum şu an bozuldu o elim ayağım resmen🤭

X