2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Rivayet işte 😁 Ya benim arkadaşım geçen ağustosta doğum yaptı tabiki onun baya ödemdendi ama büyümüştü. Fiziksel, içsel yapı etkiliyor bence sonuçta hormonlar değişiyor felan tabi kişiden kişiye farklılık oluyor.
Aynennn o ödemden kaynaklı büyüyomuş yaaa biliyorum onu😂😂

Benim arkadaşım hiç istemedi kardeş ama şuan cok pişman cok yalnızımm dedi bana buyüzden beni kardeşi gibi görüyo bana çok düşkün gecemiz gündüzümüz beraber geçerdi hep evlendik ayrıldık mesafeler ama genede konusuyoruz yapmanda iyi oldu buda bitecekk
insan büyüdükçe daha bi anlıyor kardeşlerinin değerini. tek çocuk candır ama kardeş de kiymetlidir:KK19:

Kızlar geçen indirimden aldığın 20 Li hastane çıkışı geldi kalitesi güzel ☺️

Eklentiler

• A30EF9CC-BC3B-4035-9CD2-0B1CBCC13DB2.jpeg
    A30EF9CC-BC3B-4035-9CD2-0B1CBCC13DB2.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 44
Burnu büyüyen var mı kızlar 😂 bugün arkadaşlarla görüntülü konuştum burnun şişmiş dediler ya 🤓
Aaaaa hahahahaha o zaman bizimkilerede bi sorem bakamm bana dicekler ama dün halam yüzün zayıf dedi bana 😂😂😂 şişme yok dedii hahahaha nebileyimm ben hala mesela yüzüklerimi takıyorum şaşırilacak iş olmiycak belki şişme 😂😂 sweetgirlcandy sweetgirlcandy

Aaaaa hahahahaha o zaman bizimkilerede bi sorem bakamm bana dicekler ama dün halam yüzün zayıf dedi bana 😂😂😂 şişme yok dedii hahahaha nebileyimm ben hala mesela yüzüklerimi takıyorum şaşırilacak iş olmiycak belki şişme 😂😂 sweetgirlcandy sweetgirlcandy

Bende yüzüğümü takıyorum hatta hala hamilelik öncesi kıyafetlerimi giyiyorum hep ama tek büyüyen o bende 😂😂

Kızlar sizde de omuz ağrısı oluyor mu ya? Uyurken kolum omuzlarım vücuduma okadar ağırlık veriyorki saatlerce uykuya dalamıyorum neyden kaynaklanıyor olabilir 🥺

Bende boyun fıtığı olduğu için o omuz ağrısı hep oluyor kolada vuruyorsa sende öyle bişi yoktu dimi. Yalnız herkesin şikayetinde bende de var diyorum arkadaş ya. Normal diilim ben :KK53:

Bende boyun fıtığı olduğu için o omuz ağrısı hep oluyor kolada vuruyorsa sende öyle bişi yoktu dimi. Yalnız herkesin şikayetinde bende de var diyorum arkadaş ya. Normal diilim ben :KK53:
Hahahaha kuzumm yaa hep oturuyosunyaaa hareketsizsin oda mecburr oyüzden öyle heryerin bi ağrı hissetmen çok normall😘😘

Boyun fıtığı yoktu bende önceden 🥺 cidden bende öyleyim ya hafta hafta video izliyorum bu hafta şunlar olabilir diye hepside bende var tansiyon göz kararmasi falan😄😄

Aayyy sorma dedim boşuna aldım büyük beden kıyafetleri yaaa 🙄🙄
Giyemediğim var bide 😂

Heveslendin tabi aldın giyerim dedin nerden bileceksin 2.5 kg alacağını 😂 yalnız ben 600 gr zayıfladım die sevindim üzerine 1 kilo aldım bir daha sevinmicem 🙈

X