2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
O sekilde kabizlik yapmiyosa iyiymis bende deniyim dicem ama sabahin 7sinde uykumun arasinda portakali nerden bulim

Kizlar bir sorum var
Eki Görüntüle 3033409
Bunlardan alan var mi? İse yariyomu kullanisli mi???
Çocuktan çocuğa değişiyor kimi seviyor kimi sevmiyor diyorlar. Alırsan uygununu al olmadı dolapta falan satarsın

Maşallah prensese

Hiç bir bilgim yok fazla olunca ne zararı oluyor ki acaba

aynen hep sorunlar kanamalarla geçti bizimde ama geleceği varsa geliyor şükür
Yaaa artık kanamayla oluyormuş bu iş busene herkese iyice moda oldu kanamayla hamile kalmakk
ben çok severim her hafta mutlaka 1 gün kahvaltıda yumurta ile 1 kezde salata içinde yiyorum ye sende aksatma,
Yumurtaya güzel oluyomu ya ben hiç etmedim öyle bildiğin limon tuz zeytinyağ edip yiyorum hiç öyle şeylere denemedim dün yedim bugünde yarısını yerimm birazdan busefer peynirle karıştırcam
artık çabuk kilo alıyorlar olmuştur tabi kontrolün ne zamandı
14 martta ydı enson simdi 14 nisana giderim artıkk iyice kocaman olur sıpaaa

Belki sen hissetmiyosundurr herkeste olmuyormuş kuzenlerim bile şasirdı öyle birşeymi var diye

Hıçkırıyorsada ben anlamıyorum. Bu arada profiline yine bayıldım en sevdiğim çiçekler papatya

Reactions: Jou
Hıçkırıyorsada ben anlamıyorum. Bu arada profiline yine bayıldım en sevdiğim çiçekler papatya
Aayyy kuzuu hele benim eşim her doğum gününd ehep papatya çiçek getirirrr ama solup gitmesine çok üzülüyorumm yaa
Hıçkırma oluyor her bebekte ama bazı anneler anlamayabiliyormuş cok normall belki son aylarda hissedersin

Şeker ölçümü yaptırmış mıydınız? Şekeri yüksek olanlarda oluyor genelde bu durum.

Yaaa zevklerimiz de aynıymış

Bebeğinizin anne karnında hıçkırdığınızı şöyle anlayabilirsiniz; Hamilelikte elinizi karnınıza koyun, pıt pıt diyet ritmik olarak attığını hissedeceksiniz ve bu durum ortalama 1-2 dk sürecektir. Bebeğin hareket etmesinden farkı hıçkırık seri ve art arda oluyor.

Tamam anladım yaw sürekli oluyor bende bu bebek napıo böyle diyordum :)

Ilk tahlilde şekerim sınırda olduğunu demişti kuzum doktorum kilomu korumamı istedii zaten fazlam var tehlikeli oyüzden yapıyorumm
Anladım canım. Bnm de ilkinde sınırda çıkmıştı dikkat ettim baya 84e düşmüş . Tekrar test istedi mi senden

Günaydın güzel anneler Hayalimmn o günleri görmek için sabırsızlanıyorum
Ayyy ne tatlılar kuzum yaaaa ikisini de mıncık mıncık ısırmak istiyorum şu an
Selam canım. Haftasına göre kilosu bayağı var. Doğuma kadar böyle fazla alırsa ne olur? Dr bi şey dedi mi? Benimde ki haftasına göre kilosu önden önden gidiyor ve benim de suyum çok hafif fazla.
Ama kilo almasından ve haftasından fazla kilosu olmasından hem korkuyorum hem üzülüyorum
Kilolu bebekte normal doğum zor olur veya mecburi sezeryana dönebilir diye korkuyorum
Bi de zaten tombik bebek sevmem ben. Bu da aldıkça alıyor. Çıtı pıtı minnak sağlıklı bi kızım olsun istiyorum ben Allahım Aminnnnn
Kızlar siz ne düşünüyorsunuz bebeğin kilosu hakkında?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…