2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Alıcam modele karar verdim ama almak istediğim 5000-6000 fiyat aralığında kartta yer açılmasını bekliyorum tabi maaşın yatmasınıda 🙈
Hangisni beğendin? Of ben 1,62 boyundayım ama mamaspaps falan bana cok büyük hantal geldi ya, stokkede öyle. Diyorum bende mi sorun var acaba taşıyamıyorım arabayı😅

Kızlar internette fiyatlar çok daha yüksek. Benim araba 4160 TL trendyol da, az evvel baktım. Mağazada 750 TL hediye verdiler, onunda 550 tlsini kullandık arabaya.
Mesela Ben chicco'nun duo love modelini çok beğendim, trendyol 7800 TL, mağazada 5800 Dü.

Normalde tam tersi olurdu ya int daha uygun olurdu

Kızlar internette fiyatlar çok daha yüksek. Benim araba 4160 TL trendyol da, az evvel baktım. Mağazada 750 TL hediye verdiler, onunda 550 tlsini kullandık arabaya.
Mesela Ben chicco'nun duo love modelini çok beğendim, trendyol 7800 TL, mağazada 5800 Dü.
İşte ben küçük bir ilçedeyim bebekler için kurumsal mağazalar yok malesef burda..

Selam aleyküm hayırlı sabahlar herkese bu kan ilacını dün doktor verdi normalde aç karnına degilmiydi benmi yanlış hatırlıyorum reçetesine baktım bişey bulamadım yanlış mı yazmışlar acabaEki Görüntüle 3033286
Bende kullandım aç karnına demişti doktor.Ama bulantıdan içemediğim için yatarken içiyordum.Şimdi başka kullanıyorum tok karnına alınıyor içinde c vitamini b vitaminleri ve folatta var.Içemiyorsanız Demiron Plus adı.

yani umarım yoktur 💜💜 biz neleri atlatmadık diye gönlümü ferah tutucam
Öylee tabii delimisinn ben helee ne kanamayla atlattım 1 hafta regliyim zannediyorum ama hamileymişim düşse düşmüştü mesela sağlıklıysa tutunacağı varsa tutunurrdu öyle oldu buda ne kii sıvı birşekilde azaltırlar çok olursa nerdeyse yarıladık çok sükür
🥑 yemek önemli tabi 😀 baya almış kilo
Hahahah yedinmii hep onu kızzzz iyi bariii bende buara başladım ona genee 😂😂 26haftalıkken 950 idi simdi olmuştur senin gibi 1250 diye 😂😂

O sekilde kabizlik yapmiyosa iyiymis bende deniyim dicem ama sabahin 7sinde uykumun arasinda portakali nerden bulim 🤣

Kizlar bir sorum var
Eki Görüntüle 3033409
Bunlardan alan var mi? İse yariyomu kullanisli mi???
ben alaçağım ama şu iki model arasında kararsız kaldım. titreşimli olanlar gaz sancısına iyi geliyor diyorlar.

Eklentiler

• Screenshot_20220324_145808_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20220324_145808_trendyol.com.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20220324_145752_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20220324_145752_trendyol.com.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 31
Öylee tabii delimisinn ben helee ne kanamayla atlattım 1 hafta regliyim zannediyorum ama hamileymişim düşse düşmüştü mesela sağlıklıysa tutunacağı varsa tutunurrdu öyle oldu buda ne kii sıvı birşekilde azaltırlar çok olursa nerdeyse yarıladık çok sükür

Hahahah yedinmii hep onu kızzzz iyi bariii bende buara başladım ona genee 😂😂 26haftalıkken 950 idi simdi olmuştur senin gibi 1250 diye 😂😂

aynen hep sorunlar kanamalarla geçti bizimde ama geleceği varsa geliyor şükür 🙌🏻

ben çok severim her hafta mutlaka 1 gün kahvaltıda yumurta ile 1 kezde salata içinde yiyorum 😀 ye sende aksatma,

artık çabuk kilo alıyorlar olmuştur tabi 😍😍 kontrolün ne zamandı

• Muhteşem
Reactions: Jou
Normalde tam tersi olurdu ya int daha uygun olurdu
Bir süredir bakıyordum, dediğin gibi mağaza daha pahalı olur diye düşünmüştüm ama gidipte bakınca tam tersi oldu.
İyi fiyata almışsın şimdi baktım da 4binden aşağı yok hiç
Set olanlarda yok evet.
İşte ben küçük bir ilçedeyim bebekler için kurumsal mağazalar yok malesef burda..
Büyük şehirde varsa yakınların aslında alıp kargolayabilirler. Ya da inşallah yakın zamanda güzel indirimler olurda nette, daha uyguna alırsın.

X