2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Zekta1 Canım ne güzel her şey yolunda önemli olan bu
Senin tombik de benimki gibi önden gidiyor maşallah
En azından erken doğarlarsa sıkıntı olmaz
İyi tarafından bakalım dimi
Öyle kuzu sağlıklı olsunlarda ama modum düşünce doktorum da farketti kadın öğle arasında benim için tekrar baktı ama benim veledin umrunda olmadı ikizler burcu işte

Maşşallah canım artık bir daha ki sefere görürsün tekrar kontrolün ne zaman sıklaştımı seninde

Maşşallah canım artık bir daha ki sefere görürsün tekrar kontrolün ne zaman sıklaştımı seninde
Kuzu işte bilmiyorum ki haftaya gidicem ama öyle sıklıktan bahsetmedi açıkcası sırf yüzünü göremedik diye çağırdı e haftayada 30. Hafta oluyo sanırım 1 aydan daha kısa sürede çağırır ama bence ilk bebek olduğu için çünkü son aylar bu arada kızlar doğumu sordum normalmi sezeryanmı belli olurmu yok şuan için erken dedi

O sekilde kabizlik yapmiyosa iyiymis bende deniyim dicem ama sabahin 7sinde uykumun arasinda portakali nerden bulim

Kizlar bir sorum var
Eki Görüntüle 3033409
Bunlardan alan var mi? İse yariyomu kullanisli mi???
Ben aldım canım çok güzel kullanışlı bence oturma odasında kullanırım diye aldım hatta temiz 2. El aldım 55 TL ye sıfır gibi

Ben de almak istiyorum ama bazi bebekler durmuyomus icinde hic

Kullanan bebekler icin cok kullanisli bisey bencede

Evt aralik anneleri konusunda sordum bende, dogunca duruma bak oyle al diyolar, mantikli geldi banada, öyle yapicm sanirim
Duruma göresini beklersen alismaz canım söyleyeyim. Nasıl alışırsa öyle gidiyor

Minik prense bak sen maşallah ona artık 1 kiloları geçiyorlar yaaaaa adam oluyorlar Bir sonraki randevunu ne zamana attı peki kuzu sıklaştı mı merak ettim

Bence yüksek bir kilosu yok
Ben dün gittim
28+4 de 1250 gr çıktı doktor normal kilosu dedi
Çok bir gün farkı da yok aramızda

Zzekta bir sonraki randevuyu 2 hafta sonraya mı verdi yine 4 hafta sonra mı gel dedi ? Maşallah minik turtaya :)

Minik prense bak sen maşallah ona artık 1 kiloları geçiyorlar yaaaaa adam oluyorlar Bir sonraki randevunu ne zamana attı peki kuzu sıklaştı mı merak ettim

Zzekta bir sonraki randevuyu 2 hafta sonraya mı verdi yine 4 hafta sonra mı gel dedi ? Maşallah minik turtaya :)
Canlar teşekkür ederim Benim oğlan yüzünü göstermediği için haftaya gel yine bakalım dedi biraz ben merak ettiğim için açıkcası.. yoksa haftaya çağırıcağını düşünmüyorum hemen.. ama çarşamba yine gidicem sorarım randevu sıklığı nasıl olucak diye

İnatçı kuşlar maşallah kilosuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…