2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ciğeri bende çok severimm küçük kuçük iyicene kızarmış olcak kalın yemem çok küçük olcak öylede ciğer leke yaptığını duydum ben yaaa ben bile cesaret edemiyorumm
Evet ya bnde o yüzden cesaret edemiyorum canım severim bnde aynen iyi kızarmış minnak olacak.

Reactions: Jou
Bende de oluyor titriyor gibi kalp atışı gibi o muymuş

Anne çok şekerli yiyorsa bebek çok idrar yaparmış annenin diyet yapması gerek

Maşallah prensese

Hiç bir bilgim yok fazla olunca ne zararı oluyor ki acaba

bilmiyorum ki yoktur umarım bi zararı

baya varmış daha kontrole, özleniyorlar artık görmeyince

yumurtayla güzel oluyor, yumurta hiç sevmem normalde ama 2 birlikte lezzetliler,

Şeker ölçümü yaptırmış mıydınız? Şekeri yüksek olanlarda oluyor genelde bu durum.

şeker ölçümü yapıldı normal çıktı hiç yükseklik vs yok

27+6 yım, ultrasonda 28+3 gözüktü kilosu için doktor normal dedi bitek su için takip dedi, bebişlerimiz sağlıklı olsunlarda artık ufak tefek tombik fark etmez

kontrol ne zaman sizin?

Aynen var hahaha 1 ay sonra gel dedii daha kontrolü sıklaşmadık

ben alaçağım ama şu iki model arasında kararsız kaldım. titreşimli olanlar gaz sancısına iyi geliyor diyorlar.
Ben de almak istiyorum ama bazi bebekler durmuyomus icinde hic
Lumix ben çocuklarımın hepsinde kullandım ana kucağı,çok sevdiler :)
Kullanan bebekler icin cok kullanisli bisey bencede
Çocuktan çocuğa değişiyor kimi seviyor kimi sevmiyor diyorlar. Alırsan uygununu al olmadı dolapta falan satarsın
Evt aralik anneleri konusunda sordum bende, dogunca duruma bak oyle al diyolar, mantikli geldi banada, öyle yapicm sanirim

Ciğerde A vitamini fazla olduğundan zararlıymış ama sürekli yemediğin sürece sorun olacağını sanmıyorum
Evett öyleymiş kuzumm mesela ben uykuluk yemek istiyorumm özledimm istanbulda biyerde meşhur ama gidip yiyemiyorum sakatatlar şeyler yenmiyormus hamilelikte

Kızlaaar gittim doktora benim oğlan yüz üstü yatıyodu rahim bölgesinde kafası yüzünü göremedik tatlı bişeyler ye tekrar gel dedi doktorum yedim gittim yine aynı boş yere kaloride aldım ultrason fotosu bile yok elimde düşünün çok şükürki sağlıklı 1 buçuk kilo olmuşuz

Oooyyyy maşaaallahhh amaann sağlıkli olsun da minikkk yüzünü elbet görücenn

Haftaya gideceğim ben
Bu hafta doktorum izinliydi o yüzden haftaya kaldı
Evet tabii sağlıklı olsunlar önemli olan o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…