2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kizlar alinti ekle diyorum ama alintilari kopyalayamiyorum nasil olacak.bende doktora gittim bugün tam 6haftalik kese elhamdülillah göründü haftya klp atışı için gel dedi .ben kan sulandirici oksapar igne kullniyorum sadece canlar

Bu sabah çamaşırımda açık kahve bir leke gördüm, bı daha da olmadı gün içinde. Doktoruma telefonla ulaştım ve progestana başla dedi, sabahtan beri moralim bozuk😔
Canim hic endiselenme 3gebelik yasadim hepsinde yasadim .lekelenme demek fikkat rt demek pembe ve kirmizi leke gormedigin surece korkma progestani kulln.agir kaldirma full yatma ama kan dolaşımın onemli

Kızlar bugün keseyi gördük. Hala inanamıyorum ve ağzımdan dolu dolu hamileyim diye çıkamıyor . 10 gün sonra kalp atışına çağırdı doktor. Foto ekliyorum o kese içindeki minik beyaz nokta mi bebek şimdi ? Benim 2.deneme tüp bebek ilk defa pozitif gördüm ilk bebeğim olacak Allah nasip ederse hayırlısıyla 🙏🏻Son adet tarihim 4 Aralık ama dondurulmuş transfer olunca son adet tarihine degil de sistemin gösterdiğine bakılıyormuş o yüzden 10 Aralık son adet tarihim sayabilirsiniz. Listeye ekleyebilirsiniz galiba bu listedeyim artık hala inanamasam da 🤗 İstanbul’dayim bu arada
İlk oglum tup bebek ne zaman tup bebek yapan bir anne gorsem aglarim.sizi cok iyi anliyorum.su an olumlu düşünün dua edin kalp atışını duydugunuz an herkese soyleyin 🥰 kendinizi yormayin ama kan dolasimi onemli full yatmayin bende kese gordum bugun kalp atışı icin haftaya gidecegim bol dua edecegiz insallah😇

Selam kızlar bugun dondurulmuş 3.gün embriyo transferi yapıldı ve eve gelip dinlendikten birkaç saat sonra silerken peçetede kan gördüm. Bir önceki denemede kahve rengi olmuştu ve o ay tutmamıştı😔

Canim hic endiselenme 3gebelik yasadim hepsinde yasadim .lekelenme demek fikkat rt demek pembe ve kirmizi leke gormedigin surece korkma progestani kulln.agir kaldirma full yatma ama kan dolaşımın onemli
Doktorumda aynılarını söyledi, dikkat edicem bakalım bugün üzüldüm, ağladım ama şimdi daha iyiyim☺️

Selam kızlar bugun dondurulmuş 3.gün embriyo transferi yapıldı ve eve gelip dinlendikten birkaç saat sonra silerken peçetede kan gördüm. Bir önceki denemede kahve rengi olmuştu ve o ay tutmamıştı😔
Üzülmeyin dua edin doktor muhmetemeln progestan baslamistir kullanin kan testine kadar morl bozmayin 😇

Kızlar beta
11 Ocak: 78
12 Ocak:160
14 Ocak: 309
Doktor pazar günü acilde yine ölçtür 10 gün sonra gel keseyi görmek için dedi. Sizce Pazar günü baktırmama gerek var mı? Artış iyi gibi geldi bana
Bence yaptırmana gerek yok artık canım çok güzel artmış değerin benimde dün akşam 152 çıkmıştı bugün doktora gittim tekrar görmek istedi 228 olmuş gayet iyi dedi cuma günü kese görmeye gel dedi rabbimin izniyle inşallah, bi daha vermenede gerek yok dedi testi beklicem bende yani😊

Canım bugünde doktora gidince kan istedi 1 gün arayla 152 den 228 e yükselmiş gayet iyi dedi🤩🤲@maviss_34

Bence yaptırmana gerek yok artık canım çok güzel artmış değerin benimde dün akşam 152 çıkmıştı bugün doktora gittim tekrar görmek istedi 228 olmuş gayet iyi dedi cuma günü kese görmeye gel dedi rabbimin izniyle inşallah, bi daha vermenede gerek yok dedi testi beklicem bende yani😊
Ben de mi Cuma gitsem ya. 10 gün sabretmek zor😢

Evet canım bu hafta salı gittim. Mercimek kadar bebek ve kalp atişi var 🤗😍 son ultrasonu paylasıyoruumm. Sen ne yaptııın?
Çiçeğim eşim göreve gidecek 3.5 ay o yüzden ben annemlerin yanına gidiyorum orda baktırayım dedim imkanlar daha gelişmiş orda hem kafam rahat eder en son gittiğim kadın pek bir şey demedi 🤷🏻‍♀️ Pazartesi giderim sanırım

Test yapmadin mi canim

Ekliyorum cnm sağlıkla ilerledim gebeliğin🥰

Degerin çok iyiymiş canim sağlıkla ilerlesn

Ayyy evet uğurlu geldi galiba iki topik de umarım sağlıkla ilerler 🥰 çok sağol kuzum

Yaklasik bi hftadir sol tarafında canım sanki kasık uyuşmuş gibi oluyor

Hoşgeldin canım yaş sehir sat bilgisi birde kaçıncı cocuk bilgilerini yazarsan ekleyim🥰 ilk gebelikte ilaç vermişti bana ama çok kullanman taftari değilim kötü olursan kullan demisti

Canim eğer için rahat etmeyecekse farklı bi doktora daha muayene ol
Yaş 20
Sehir Malatya
3. Hamileligim bir kimyasal gebelik gecirdim bi bos gebelik gecirdim bu da 3. Hamilelligim insallah bu saglikli olur🙏
Son adet tarihim 30 kasım

Sanırım yerleşme kanaması yaşıyorum . Kasıklarım ağrıyor ve sildikçe peçeteye kahverengi leke geliyor . Sizler yaşadınız mı acaba ?

X