2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Merhaba annişleeer 😍😍 biz bugün keseyi gördük çok şükürr beni taa 5binde çağırdı sanırım aletleri eski 🤔 bebek haftaya görünür dedi doktor daha sonraki yani 2hafta sonrada kalp için gel dedin
Ne güzel kuzum ya maşallah inşallah bir sonrakinde hem bebiş hem kalp atışını duyarsın😍😍

Ne güzel kuzum ya maşallah inşallah bir sonrakinde hem bebiş hem kalp atışını duyarsın😍😍
İnşaAllah kuzum Allah razı olsunn evet bir umut haftaya kalp de duyabiliriz ama söz vermiyorum dedi 2hafta sonrası daha makbul dedi 😍 senle aynıyız sen naptın okuyamadım kuzum 😍

Üniversitede asistan bişi olmaz yiaa modunda takıldı. Sağlık ocağındaki doktorum çok ciddiye aldı ilaç yazdı hemen. Ben de gerek yoksa boşuna kullanmayayım diye Endokrine gittim o da ciddiye aldı ilaç başladı. Sağlık ocağındaki aynı ilacı yazdı ama bir doz yüksek. 1 ay sonra kontrol dedi. İstersen sen de sağlık ocağına gidip bir kan ver, en azından 25mg başlar. Tam olarak ne zararı var bilmiyorum ama gebelikte 2,5 altında olması gerekiyormuş.
Düşüğe sebep oluyor TSH yüksekligi erken dönemde 3 aylık sürede kalbi duruyor benim öyle oldu o yüzden çok önemseyin ilacınizi düzenli alın aç karna

İnşaAllah kuzum Allah razı olsunn evet bir umut haftaya kalp de duyabiliriz ama söz vermiyorum dedi 2hafta sonrası daha makbul dedi 😍 senle aynıyız sen naptın okuyamadım kuzum 😍
Ben daha gitmedim canım yarın sabah gideceğim büyük ihtimal ben de ancak keseyi görürüm biraz kahverengi akıntım oldu yarın ne diyecek merakla bekliyorum🥰

Seninle aynı tarih gösteriyor canım doğumu benimde inşallah sağlıkla alırız bebekleri.Sende be belirtiler oluyor cnm yazabilirmisin

Kızlar benim tsh 2.91 çıkmış referans değerleei arasında ama bi arkadaş burdan hamilelikte 2.5 i geçmemeli yazmıştı. yüksek mi şu an değerim? Aile hekimim de hiçbi şey dememişti sizden öğrendim bu değeri bile
Çok yüksek değil canım ama bence doktoruna bir danış o da gerekli görürse dahiliyeye yönlendirir seni

Kızlar benim tsh 2.91 çıkmış referans değerleei arasında ama bi arkadaş burdan hamilelikte 2.5 i geçmemeli yazmıştı. yüksek mi şu an değerim? Aile hekimim de hiçbi şey dememişti sizden öğrendim bu değeri bile
Canım benim 2.8 çıktı aile hekimi 25mg tiroid hapı başladı. Kadın doğum doktoruna sordum bugün iyi yapmış dedi ayrıca endokrine bi görün dedi

Ben daha gitmedim canım yarın sabah gideceğim büyük ihtimal ben de ancak keseyi görürüm biraz kahverengi akıntım oldu yarın ne diyecek merakla bekliyorum🥰
İlk bikaç hafta normalmiş yerleşme diyolar kılcak damarlar falan diyolar 😍 inşaAllah sağlıkla görürsünn 🥰🥰🤲🤲

Doğru 2bucugun altına düşcek canım sonuçlarını doktora gösterirsen o sana 25lik doz başlar
Seninle aynı tarih gösteriyor canım doğumu benimde inşallah sağlıkla alırız bebekleri.Sende be belirtiler oluyor cnm yazabilirmisin
İnşaAllah canım benimm sağlıkla alırız😍 ben de pek belirti olmadı malesefya çok fazla gaz ve sarımsı akıntı normalden farklı olan bunlardı hiç bel ağrısı kasık batması falan yaşamadım meme büyümesi vs de

İnşallah canm. Kese göründü Şimdi de boş gebelik korkusu başladı bu korkular hiç bitmiycek sanırım. 😅
Ben daha keseyi görmeden kafada kurup duruyorum dış gebeliği geçtim ya mol gebelikse diye🙈
Al benden de okadar kız aynısı 😂😂
Düne kadar dışgebelikse ya diye düşünüyodum baktık tamam rahme yerleşmiş şimdi de boş gebelik mi diye endişeleniyoruz 🥲🥲
Benim değerler hep 3,5 kat arttı internette mol gebelik olabilir yazıyor insanın morali bozuluyor böyle okudukça baktıkça bir an önce bebekleri görüp kalp atışını duysak da rahatlasak😅

Canım benim 2.8 çıktı aile hekimi 25mg tiroid hapı başladı. Kadın doğum doktoruna sordum bugün iyi yapmış dedi ayrıca endokrine bi görün dedi
Yaa bu zamana kadar kullanmamam sorun olmuş mudur bebek üzerinde acaba. Doktor görüp hiç uyarmadı resmen. Her gün uykularımı kaçırcak bi şey çıkıyor. Yarın kadın doğum randevum vae kadın doğum doktoruma danışayım o zaman çünkü sanırım aile hekimim pek ilgili değil

X