2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hayırlı olsun canım 🌼
Benim ilk gebeliğimde 5. Haftada çıkmıştı tsh değeri sonra doğuma kadar takipt kaldım doğum sonrası geçer dediler ama geçmedi tam 3 yıldır devam ediyor şimdi yine hamilelik haberini alınca doktora gittim dozunu ayarladı. İlacını düzenli aldığın sürece çabuk düşer değerin sıkıntı olmaz korkma. Bu arada çoğu kişide de doğum sonrası geçiyor
Teşekkür ederim canım. Umarım sonrasında hepimizin geçer.🤲

İyi akşamlar, sağlık ocağında test yaptıran var mı? Sonuçlar e nabız a düşüyor mu

Kızlar bizde de 5 haftada kese böyle gözüktü ama tedavi sonucu olunca bir de ilk hamilelik olunca hiçbir şey sormak aklımıza gelmedi cm falan belli değil daha galiba değil mi haftaya kalp atışı için çağırdı ins hepimiz sagsalim bebeklerimizi kucağımıza alırız ☺️Eki Görüntüle 3045857
Gözün aydın canım, maşallah minnoşa bak sen:emir_bebek:

Merhaba güzel anneler 🤗 bebişlerinizi sağlıklıca alın kucağınıza inşallah 🙏🏻 hamile olduğunuzu kaçıncı haftanızda ve nasıl öğrendiniz? Kan sonucu ile mi yoksa gebelik testi ile mi ☺️
Amin insallah🌸4.haftamda💕 Reglim 3 gün gecikti. Nolur nolmaz test yaptım. Pozitif ciktik inanamadım bir daha yaptim yine pozitif ciktik.😁 Sonra kan sonucuyla da teyit ettik. Şimdi 2. Kan testini bekliyoruz. Insallah güzel bir artış görürüz.

Merhabalar herkese 🌸 Yas:26 Sat:12 mart ilk kan testimi bugun verdim. Beta hcg 496 çıktı. 2. Kan testini bekliyoruz. Vanda yaşıyorum. İnternet hesaplamasını göre beklenen doğum tarihim 17.12.2022 imiş insallah hepimiz saglikla sıhhatli bebislerimize kavusuruz🧡🧿
Hoş geldin canım, bebeğin hayırlı olsun. Hamilelik belirtilerini bizimle paylaşır mısın?

Merhaba, listeye beni de ekler misiniz 😍
Tüp bebek tedavisi ile oldu çok şükür. 5+0 da keseyi gördük bugün ise kalp atışını duyduk çok şükür. 6+4 teyiz doktorun hesabına göre, son regl tarihime göre 6+3...😊bir günlük fark var sanırım tedavi ile olduğu için 😅 transferden sonra sürekli adet olacakmış gibi ağrı çektim, bir kaç gece sıcak basmaları oldu, süt gibi akıntı oldu..başka bir belirti yaşamadım test günüme kadar. test günümden 1-2 gün sonra bulantılar başladı, keseyi görmeden bir gün önce yani 4+6 da kahverengi lekelenmem oldu, şimdilerde de kusmalar başladı. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin🤲🏻

fifii fifii sen de gel 😅

X