2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
A
Geçen sene bu zamanlar tamda sizin ki gibi (kimyasal mı tam bilmiyorum çünkü bir kere kan tahlili verdim ve bir hafta sonra kaybettim evladımı) düşük yaptım ve üstüne adet bile görmeden yeniden hamile kaldım,oğlum şimdi 4,5 aylik(22.12.2021 dogumluyuz) darısı size ve isteyen herkese.
Amiin teşekkür ederim 🙏😍 siz de sağlıkla büyütün inşallah 🌸

Evlendim evleneli kaynanamdan cekiyorum kizlar.eger kaynananiz iyiyse yatin kalkin şükür edin cunku kocam annecil bir insan oldugu icin o haksiz olsada surekli onu tutuyor. Zaten annemi kaybetmis bi insan olarak derin bir acim var. Arkamda ne bir abim var ne bi ablam var. Abim ablam var ama arkamda degiller. Yillardir annemi kaybettim edeli hepsiyle mücadele ediyorum. Tek basima hepsiyle savasiyorum. Ama cok yoruldum coook. Sessiz bir insan oldugum icin beni cok eziyo herkes. Bir yildir evliyim. Aylardir yillardir aglayarak uyaniyorum surekli agliyorum sinir krizleri geciriyorum.. psikiyatri tedavisi gormeme ragmen hala çok kötüyüm. Cunku insanlar beni bu hale getirdi. Nolur bana dua edin nolur. Allah kocama ve kaynanama vicdan,merhamet,anlayış versin.. yaa daha anlatsam neler neler neler neler... Sizin o guzel kalbinize dualariniza ihtiyacım var. Nolur bana dua edin..
Ah canım Rabbim onların kalbine merhamet versin inşallah. Yavruna sağlıcakla kavuş. Çok üzücü ☹️

Bugün kontrole gittim çok şükür bebek gayet iyidi ama tsh 2.80'den 3.30a çıkmış. zaten eutrox 50 mg kullanıyodum doz yükselcek ama nasıl bu kadar arttı anlamadım. doz yükselince hemen düşer mi arkadaşlar?

Kızlar bebişi yine karından göremedik ama alttan gördü bu sefer
Kalp atışı da var
Kanama alanı oluşmuş takipli hastayım hayırlısı bakalım

Kese 6+2
Kalp atışı 8+4
Ayağının altına yastık koyup devamlı yat. Bebek ve kese büyüdükçe kapanır kanama alanı. Bebek sağlıklı ise sağlıkla doğar. Dinlen ve çok stres yapma.

Ne zamandır kanamam var canım
Bende kanama yok
Ultrasonda kesenin altında kanama alanı gördü

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler kızlar
Karından yine göremedim deyince umudun tükenmişti iyice ama vajinal mucizemi gördü, rabbim hayırlısını nasip etsin bakalım

Kuzum kalp atışını, hareketlerini gördük çok şükür kanama alanı yokmuş eskiden kalma kan dedi.. Mayıs 25 ikili tarama testleri var ama yaptırma konusunda kararsızım...Sitede sorun mu var bu arada giriş yapmakta zorlanıyorum, bildirimleri göremiyorum sayfalarda geçiş olmuyor.. Bı kaç kişide de olmuş aynı sorun
Kuzum testlerini yaptır bence. İkili özellikle yaptır yani eğer fetal dna filan yaptırmayacaksan.

Bugün kontrole gittim çok şükür bebek gayet iyidi ama tsh 2.80'den 3.30a çıkmış. zaten eutrox 50 mg kullanıyodum doz yükselcek ama nasıl bu kadar arttı anlamadım. doz yükselince hemen düşer mi arkadaşlar?
Ne kadar enteresan ya yanlış mı ölçüldü diye düşünmeden edemedim. Düşmesi lazımdı. Benim de 2.91 di 1 haftada eutrox 50mg ile 2.09 a düşmüş benimki.

Benimde aynı şekilde normalde troid ilacımı düzenli kullanırım hamile kaldım 2buçuktan 3buçuğa çıkmış direkt 75 kullanıyorum bende hafta da iki gün 100 e çıktık

Kızlar bebişi yine karından göremedik ama alttan gördü bu sefer
Kalp atışı da var
Kanama alanı oluşmuş takipli hastayım hayırlısı bakalım

Kese 6+2
Kalp atışı 8+4
Gözün Aydın canım maşallah 🧿 kanana alanıda zamanla benek büyüdükçe yok oluyormuş seninde öyle olacak inşallah 🤲🏻♥️ Stres yapma dinlen

Kızlar şekerden öyle çekiyorum ki bi çok düşüyor bir çok yükseliyor. Mesela bi akşam 170 gördüm sabah 80 açlık 85 tokluk. Halim gücüm kalmadı. Bulantılar zaten devam ediyor. Şekerin dengesizliği mahvetti beni. Yarın perinatolog kontrolüm var. Bakalım o ne diyecek.
Bir sey soracağım canim kalp atisini duyduktan sonra mı kan tahlilerine başlıyorlar hatta galiba idrar tahlilide istiyorlar

Kızlar tiroid ilaçlarını kullandıktan sonra ne zaman çağırdı doktor? Bana 1 ay sonra kontrol dedi indi mi çıktı mı bilmiyorum. 50 mg kullanıyorum. 4.20 di değer
Ben 15nisanda yaptırmıştım tsh için 6 mayısta tekrar baktı doktor. Ama ilk kez bu doktora gitmiştim doktor değişikliği yapmıştım

X