2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
A
Amiin teşekkür ederim siz de sağlıkla büyütün inşallah

Ah canım Rabbim onların kalbine merhamet versin inşallah. Yavruna sağlıcakla kavuş. Çok üzücü

Bugün kontrole gittim çok şükür bebek gayet iyidi ama tsh 2.80'den 3.30a çıkmış. zaten eutrox 50 mg kullanıyodum doz yükselcek ama nasıl bu kadar arttı anlamadım. doz yükselince hemen düşer mi arkadaşlar?

Kızlar bebişi yine karından göremedik ama alttan gördü bu sefer
Kalp atışı da var
Kanama alanı oluşmuş takipli hastayım hayırlısı bakalım

Kese 6+2
Kalp atışı 8+4
Ayağının altına yastık koyup devamlı yat. Bebek ve kese büyüdükçe kapanır kanama alanı. Bebek sağlıklı ise sağlıkla doğar. Dinlen ve çok stres yapma.

Ne zamandır kanamam var canım
Bende kanama yok
Ultrasonda kesenin altında kanama alanı gördü

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler kızlar
Karından yine göremedim deyince umudun tükenmişti iyice ama vajinal mucizemi gördü, rabbim hayırlısını nasip etsin bakalım

Kuzum testlerini yaptır bence. İkili özellikle yaptır yani eğer fetal dna filan yaptırmayacaksan.

Ne kadar enteresan ya yanlış mı ölçüldü diye düşünmeden edemedim. Düşmesi lazımdı. Benim de 2.91 di 1 haftada eutrox 50mg ile 2.09 a düşmüş benimki.

Benimde aynı şekilde normalde troid ilacımı düzenli kullanırım hamile kaldım 2buçuktan 3buçuğa çıkmış direkt 75 kullanıyorum bende hafta da iki gün 100 e çıktık

Kızlar bebişi yine karından göremedik ama alttan gördü bu sefer
Kalp atışı da var
Kanama alanı oluşmuş takipli hastayım hayırlısı bakalım

Kese 6+2
Kalp atışı 8+4
Gözün Aydın canım maşallah kanana alanıda zamanla benek büyüdükçe yok oluyormuş seninde öyle olacak inşallah Stres yapma dinlen

Bir sey soracağım canim kalp atisini duyduktan sonra mı kan tahlilerine başlıyorlar hatta galiba idrar tahlilide istiyorlar

Kızlar tiroid ilaçlarını kullandıktan sonra ne zaman çağırdı doktor? Bana 1 ay sonra kontrol dedi indi mi çıktı mı bilmiyorum. 50 mg kullanıyorum. 4.20 di değer
Ben 15nisanda yaptırmıştım tsh için 6 mayısta tekrar baktı doktor. Ama ilk kez bu doktora gitmiştim doktor değişikliği yapmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…