2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Üşüyen ekipten ben şu an poların üzerine battaniyeye sarınmış bi şekilde sana yazıyorum biz de tayinciyiz yurt içinde tabi. Park yataklar var araştırdın mı bilmiyorum ama katlanıp portatif istediğin yere götürebiliyorsun. Ben ondan alacağım. Hem de cocuklar 3 yaşına kadar yatabiliyo diye duydum. tam benlik geldi

Onlar rahat oluyor yiğenimde ablam kullanmıştı oyun parkı gibide oluyor ev ortamına göre ona bakabilirim

Harika bunu araştırayım hemen tam bizlik bir yatak evet bende şuan battaniye altındayım. Ayaklarım kutupta kalmış kadar soğuk Türkiye den yün pijamalarımı getirmediğime çok pişman oldum

Benim kendi evim var ama 2+1 ilk zamanlar annem kalacak bir oda da o yatar o yüzden hemen oda yapmam diye park yatak almıştım zaten 1 yaşa kadar odasında yatmaz herhalde joie marka almışım geçen sene 600 e şimdi olmuş 1800 her şey ne kadar pahalı daha da pahalanacak Allah yardımcımız olsun

Evet her şeyi önceden alasım var sırf bu yüzden ama işte koyacak yer de yok. Mecbur 6. 7. Aylara kalır onda da yine pahalanır. Nefret ediyorum enflasyondan her şeyi ederinin o kadar üzerinde alıyorız ki allah hepimizin yardımcısı olsun. Çocuk kaçıncı aya kadar anne yanında yatıyor hiç bilmiyorum ama bizimki de bizimle aynı odada yatacak zaten 1 sene mecbur

Biz ikinci çocuk düşünmediğimiz için kızımın beşiğini pusetini ana kucağınj kıyafetlerinin çoğunu dağıtmıştım bu bebek sürpriz oldu. O yüzden hepsini baştan alacağız mecbur. Ama artık daha tecrübeliyim. Az ve kullanışlı şeyler alacağım. Geçen gün indirim vardı 6-7 tane unisex tulum aldım. Bir büyük Mustela şampuan aldım. Böyle denk geldikçe alırım sanırım.

Chicco duo love up var. Hem baston puset hem de üzerine ana kucağı konuluyor. Ana kucağı aynı zamanda oto koltuğu oluyor. Bizi uzun süre idare eder. Baston puseti 3,5 yaşında kızıma hala kullanıyorum.

Al benden de o kadar. Bak bir adet ürün yok . Her şeyi verdim her şeyi. Resmen sil baştan alınacak ama güzel olacak belki de. Kızıma da öyle yapmıştık çifte standart olmasın

Kızlar pek güzel bayıldım aynı yeşilçamdakiler gibi tansiyonum düştü ögleden sonra
.
Anamm kız dur daha. Geçmiş olsun, hayatımda hiç bayılmadım nasıl bir his
Çok geçmiş olsun aman dikkat.

Ben de hiç bayılmadım yaa kız öğrencilerim ayılıp bayılıyo sürekli her bayıldıklarında soruyorum siz nasıl bayılıyorsunuz ben mi çok dirençliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…