2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Öğrendiğimden beri 5 kere falan olmuştur hele bi tanesi çok yırtıcı bi ağrı gibi olmuştu. Doktor normal dedi😘

Biz ikinci çocuk düşünmediğimiz için kızımın beşiğini pusetini ana kucağınj kıyafetlerinin çoğunu dağıtmıştım 😄 bu bebek sürpriz oldu. O yüzden hepsini baştan alacağız mecbur. Ama artık daha tecrübeliyim. Az ve kullanışlı şeyler alacağım. Geçen gün indirim vardı 6-7 tane unisex tulum aldım. Bir büyük Mustela şampuan aldım. Böyle denk geldikçe alırım sanırım.
En mantıklısı 😀 Ben de indirimde buldukça alacağım 😊

Transferim 9. Günü 260 12. Günü beta hcg 725 çıktı. Kese görmeye ne zaman çağırılıyor acaba?
Transferin 16. günü kese için çağırmıştı doktorum. Benim 10. gün 107 civarı 12. gün 270 civarıydı sonucum. 5. gün embriyosu.
Sizin değerler daha yüksek, daha erken çağırabilir doktorunuz

Benimde geçen ay kimyasal gebelik oldu ardına tekrar hamile kaldım ama ultrasona girip kalp atışını dinleyene kadar inanamiycam sanırım 🙈
Geçen sene bu zamanlar tamda sizin ki gibi (kimyasal mı tam bilmiyorum çünkü bir kere kan tahlili verdim ve bir hafta sonra kaybettim evladımı) düşük yaptım ve üstüne adet bile görmeden yeniden hamile kaldım,oğlum şimdi 4,5 aylik(22.12.2021 dogumluyuz) darısı size ve isteyen herkese.

Kizlar merhaba ben bir hafta once kontrole gitmistim 9+4 haftalikken. Bebekte falan bir sıkıntı yoktu ama küçük bir kistimin olduğunu öğrendim. Ne kisti oldugunu neden nasil oldugunu hic bilmiyorum. Bebeğe zarari olur mu diye de korkuyorum. Sanirim kis kesenin alt kısmında. Bende zaten polikistik over vardi yani yumurta tembelligi hormon bozukluğu falan. Ama bu kist ne kisti bilmiyorum. Düşük tehlikesi olmamasi icin doktor bana düşük onleyici duphaston ilacını yazdi. Hamilelik hic kolay degil yaa gerçekten

Kizlar benim dun geceden beri kahverengi akıntım lekelenmem oluyordu. Bugun gelmeye devam etti ama az az leke leke. İlk geldiginde daha fazlaydi. Ve kasiklarim karnim cok agriyordu. Dayanamadim kadin dogum hastanesine acile gittim çok şükür bebekte kesede kalp atisinda falan bir sıkıntı yokmus iyiymis ama nede olsugunu bilmiyorum kan ve idrar verdim sonuclari yarin ogrenecegim. Suanki lekelenmelerim ilkine gore acik kahverengi.

Kizlar bu kahverengi lekelenmeler kisiden kisiye gore degisiyor yaa kimisinde hic bir sıkıntı olmuyor kimisindede düşük riski oluyor. Mesela benim kuzenimde kahverengi lekelenmesi oldugunda düşük riski olmus kese yumusta seklinde oval olmus dusmeye hazirlanmis. Hemen yatış verdiler serum yedi igne yedi surekli yatman lazim dedi doktoru. Ama o konuda ben cok sanssizim cunku bela bir temizlik hastasi kaynanam var hamileligi dahi onemsemiyor hic bisey olmaz diyor cok kotu vicdansiz merhametsiz bir insan... Benim annem yok annesiz bir insani annesizlikle tehdit eden senin annen olmam diyen bir insan. bagirip cagiran kotu davranan bi insan. Nolur bana cok dua edin cunku ben bunun yuzunden her gun agliyorum. Daha bugun aglayarak uyandim. Surekli aglayarak uyaniyorum. Hayırlısıyla bebegimi kucagima alsam ona bi sarilsam sanki butun yarami onunla saricak.isim gibi cok istiyorum onu

Evlendim evleneli kaynanamdan cekiyorum kizlar.eger kaynananiz iyiyse yatin kalkin şükür edin cunku kocam annecil bir insan oldugu icin o haksiz olsada surekli onu tutuyor. Zaten annemi kaybetmis bi insan olarak derin bir acim var. Arkamda ne bir abim var ne bi ablam var. Abim ablam var ama arkamda degiller. Yillardir annemi kaybettim edeli hepsiyle mücadele ediyorum. Tek basima hepsiyle savasiyorum. Ama cok yoruldum coook. Sessiz bir insan oldugum icin beni cok eziyo herkes. Bir yildir evliyim. Aylardir yillardir aglayarak uyaniyorum surekli agliyorum sinir krizleri geciriyorum.. psikiyatri tedavisi gormeme ragmen hala çok kötüyüm. Cunku insanlar beni bu hale getirdi. Nolur bana dua edin nolur. Allah kocama ve kaynanama vicdan,merhamet,anlayış versin.. yaa daha anlatsam neler neler neler neler... Sizin o guzel kalbinize dualariniza ihtiyacım var. Nolur bana dua edin..

Evlendim evleneli kaynanamdan cekiyorum kizlar.eger kaynananiz iyiyse yatin kalkin şükür edin cunku kocam annecil bir insan oldugu icin o haksiz olsada surekli onu tutuyor. Zaten annemi kaybetmis bi insan olarak derin bir acim var. Arkamda ne bir abim var ne bi ablam var. Abim ablam var ama arkamda degiller. Yillardir annemi kaybettim edeli hepsiyle mücadele ediyorum. Tek basima hepsiyle savasiyorum. Ama cok yoruldum coook. Sessiz bir insan oldugum icin beni cok eziyo herkes. Bir yildir evliyim. Aylardir yillardir aglayarak uyaniyorum surekli agliyorum sinir krizleri geciriyorum.. psikiyatri tedavisi gormeme ragmen hala çok kötüyüm. Cunku insanlar beni bu hale getirdi. Nolur bana dua edin nolur. Allah kocama ve kaynanama vicdan,merhamet,anlayış versin.. yaa daha anlatsam neler neler neler neler... Sizin o guzel kalbinize dualariniza ihtiyacım var. Nolur bana dua edin..
Canım benim ne zorluklar çekmişsin hala daha çekiyorsun çok çok üzüldüm. Allah sana sabır, kocan ve kaynanana da hem akıl hem merhamet versin. Kistler çoğu zaman zarar vermiyor bebeğe bu arada, kahve lekelenme de birkaç kez bende de oldu bebeğe hiçbir şey olmadı. İçini ferah tut bebeğinin annesine ihtiyacı var. Senin için dua edeceğim 💖💖🙏

Doğum tarihlerimiz de aynı görünüyormuş sağlıkla kucağımiza alalım bebeklerimizi inşallah 💖

Kizlar bu kahverengi lekelenmeler kisiden kisiye gore degisiyor yaa kimisinde hic bir sıkıntı olmuyor kimisindede düşük riski oluyor. Mesela benim kuzenimde kahverengi lekelenmesi oldugunda düşük riski olmus kese yumusta seklinde oval olmus dusmeye hazirlanmis. Hemen yatış verdiler serum yedi igne yedi surekli yatman lazim dedi doktoru. Ama o konuda ben cok sanssizim cunku bela bir temizlik hastasi kaynanam var hamileligi dahi onemsemiyor hic bisey olmaz diyor cok kotu vicdansiz merhametsiz bir insan... Benim annem yok annesiz bir insani annesizlikle tehdit eden senin annen olmam diyen bir insan. bagirip cagiran kotu davranan bi insan. Nolur bana cok dua edin cunku ben bunun yuzunden her gun agliyorum. Daha bugun aglayarak uyandim. Surekli aglayarak uyaniyorum. Hayırlısıyla bebegimi kucagima alsam ona bi sarilsam sanki butun yarami onunla saricak.isim gibi cok istiyorum onu
Canım çok geçmiş olsun. Allah sabır versin ne diyeyim, daha 1 senelik evlisin u kadar üzülmemen lazımdı. Adam da kıymet bilmiyorsa yol ver gitsin dicem ana durumları bilmiyorum ki 😔 çocuk için beklese miydin acaba.? İnşallah her şey güzel olur senin için ❤️
Kızlar sabaha karşı olan mide bulantım var kusturmuyor ama rahatsız ediyor ya
Benim de oluyor tam sabah ezanı zamanı en yoğun. Bugün çok olmadı gerçi ama birkaç gündür çok oldu.

Canım allaj yardımcın olsun dua edicem sana, çok zor biliyorum ama sadece bebeğinin sağlığına odaklanmaya çalış. Kayınvaliden yapsın o kadar titizse nasıl bir vicdansız kadın bu sinir oldum simdi. Sen moralini hiç bozma hayatında çok güzel şeyler olacak. Artık yalnız değilsin canından kanından bi destekçin olacak inşallh. Bu günler de geçecek.

Yaa tek biziz böyle olan sanıyordum 😄 o kadar yeni yeniydi ki herşey yazık oldu ama of 🤣
Evettt giyilemeyen dünya ürün . O kadar cok alınmış hepsi daha giyinmeden küçülmüştü . Minimal almayı düşünüyorum bu sefer. İhtiyac olursa alırız mantıgıyla ilerleyeceğim😊

X