2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Günaaaydın anneler günümüz kutlu olsun
Allah anne olmak isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin.
İnşallah bizlere de evladını layığı ile büyüten annelerden olmak nasip olsun
Evladını kaybetmiş tüm annelerin Allah gönlüne ferahlık versin.
Vee hiçkimseyi evladından ayırmasın inşallahBu anlamlı gün vesilesiyle içimden geçen dualarımı dileklerimi yazmak istedim.
Bir ömür evlatlarımızla anneliği doya doya yaşadığımız sağlıklı mutlu yıllarımız olsun

Şuan aynı durumdayız her dakika bişey olcak diye korkuyorum.Sinirliyim hassasım uyku düzeni bozuldu herşey kafamda kuruntu yapiom Ve agrida yaşıyorum

Şuan aynı durumdayız her dakika bişey olcak diye korkuyorum.Sinirliyim hassasım uyku düzeni bozuldu herşey kafamda kuruntu yapiom Ve agrida yaşıyorum
Evet malesef sinirliyim bende stres li
evet kuruntuda var malesef papatya çayı aldım yatarken güzel uyuttu içebilirsiniz sizdemi ilaç kestiniz

Kızlar Bana dualarınızı Bekliyorum Adım Gamze.Daha önce 3 kez bebeğimi kaybettim.suan 7 haftalık gebeyim zor günler geçiriyorum.Stres korku Üzüntü çok oluyor
Canım benim duam seninle Allahım sağlıkla doğurmayı kucağına almayı nasip etsin inşallah güzel düşünmeye çalışalım biliyorum zor ama yine de olumsuzu aklından silmeye çalış. Korkularımıza ne kadar odaklanırsak o kadar strese giriyor vücudumuz

Kızlar ben 3 gündür afedersiniz ishalim, bol bol su içiyorum dengelemek için ama çok korkuyorum bir sıkıntı mı var acaba diye

Hakkında hayırlısı olsun canım. Hepimiz bi tedirgin geliyoruz buralara yalnız kalırız yapamayız diye ama umduğumuzdan daha iyi de çıkabiliyor. Bakıcı bulmak zor ama şöyle düşün tek sen değilsin herkes buluyor mutlaka birilerini. Hem büyükşehirlerdeki kadar masraflı da olmuyor ücretler vs. arkadaşlarım buldular bi şekilde sen de halledersin şimdiden düşünüp üzülme doğan çocuk bir şekilde mutlaka büyüyecek bakılacak ferah tut içini.
Ya ben zaten olabildiiğinde doğumdan önce calısayım ne kalırsa doğum sonrasına kalsın izindi rapordu. Tabi allahım güç kuvvet verirse öyle düşünüyorum idare en son düşündüğüm şwy valla yasal hakkımız sonuçta biz ne yaparsak ona uyum sağlamak zorundalar.
Dediğin gibi ara tatil, sömestr falan hep denk geldi en azından sömestrı saymasalardı bari :)

Ben de üşüyorum canım belli olmasına da az kaldı kismetse söylerim bakalım erkek miymiş kız mıymış partiden sonra
Biliyorum canım doktora söylemesin diye ikaz ettik cinsiyet partisi istiyor bizimkiler
Evet ben de yapacağım her şeyi ayarladık bile sonuçlar da temiz gelir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…