2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
En karışık durum benim sanırım. Ücretsiz izin durumunu çok isterim ama ekonomik koşullar yüzünden tam tersi olacak sanırım. 1 ay sonra eşimin atama durumları açıklanacak büyük ihtimalle gidersiniz diyorlar.. burdan doğuya gitmek ve eşimin uzun saat çalışmaları gece nöbetleri beni çok zorlayacak. Güvenecek birini bulacağımı sanmıyorum. Annemi yormak istemiyorum çünkü kronik hastalıkları arttı. Kaynanamı da ben istemiyorum. Ay resmen bilinmezliğin içindeyim

Zaten erkek hissediyorum canım, erkek olursa hiç şaşırmam eşim isim bulmuş bugün aslan efe diyo. Kendi koyu gs li. Aslan tamam da efe olmaz dedim. Yanına ismide ben bulayım bıraksında demi ama

Rabbim bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş
Hamilelik halleri tabi bi sıcak bi soğuk
Sağlıkla ilerlesin inş hepimizin gebeliği
Bende sizinle aynı ilaçları kullanıyorum belki yardımcı olur coraspirin gece yatmadan önce alıyorum progestanı da vajinal fitil olarak kullanmamı istedi doktorum o yüzden hiç yan etki hissetmiyorum

Ben de üşüyenlerdenim normalde tam tersiyim ateşli bir hatunumdur eve gelir gelmez hemen polar pijamalar giyilip battaniye üzerime çekilir muhakkak bakalım erkek belirtisi miymiş yalan mıymış

Zaten erkek hissediyorum canım, erkek olursa hiç şaşırmam eşim isim bulmuş bugün aslan efe diyo. Kendi koyu gs li. Aslan tamam da efe olmaz dedim. Yanına ismide ben bulayım bıraksında demi ama
Hahaha bana da herkes erkek olcak diyo eşim de en baştan beri erkek hissediyo. Benimki de galatasaraylı ve sürekli çocuktan bahsederken muslera diye bahsediyo. Bizimkinin adı da muslera yani bence de 9 ay karında taşıyorsak isim konusunda bizi de fazlasıyla dinlemek zorundalar

Ağızdan yazmış banada canım ama coraspirin oldum olası beni carpar gebe olmadan da bi sure kullanmıştım yine bir de gece deneyeyim olmadı
Herkes sağ salim kuçağına alsın inşallah ❤❤❤

Zormuş gerçekten canım hem bilmediğin bir yer hem orada yalnız olacaksın Allah yardımcınız olsun aslında orada ücretsize ayrılıp kendin büyütebilsen daha iyi tabi orada birini bulup bebişi bırakmakta zor yani

Ahahahah ben yine şanslıyım aslan diyor bari.

Vallahi muhteşem benim de eşim öğretmen keşke aynı okula denk gelsek sizin gibi ikili eğitim.
Anadolu yakasına geleceğim inşallah. 5 yıldır 3/6 bölgede görevdeyim puanım nispeten iyi gelir diye düsünüyorum.

Düşünmek istemiyorum artık sanırım herşeyi akışına bıraktım doğuda gittiğim yerde doktor bulabilecek miyim o da var. Yazmak zorunda olduğumuz iller beni sadece çocuk konusunda endişelendiriyor gerisi mühim değil. gerçekten herşey belirsiz. Allah bi kolaylık verir inşallah

Off sorma valla kafamda deli sorular. 24 haftalık izin iyiydi o da kalktı.

Benim 1 Ocak gösteriyor doğum, 3 ay sonrasına alsam ara tatil de gidiyor izin zamanında çok ara zamanı denk geldi bizim bebeler. Sene başında 2 ay gelecez izne çıkıcaz, ikinci dönemin yarısında geleceğiz sonra saçma sapan bir şey olacak. Rapor vs alabilir miyim deneyecem şansımı olmazsa ücretsiz izin.

Hayır idare de son 2 ay kala gelen öğretmeni istemez genelde bütün düzen program bozuluyor
Ben de üşüyorum, ama kız hissediyorum yaaa

Evlenene kadar özellerde çalıştım, evlenince bıraktım çalışmayı. Şehir değiştirdim zaten evlenince. Şuan çalışmayı düşünmüyorum ama buraya kreş açılıcakmış beni istemişler bilmiyorum duruma göre belki fikrim de değişebilir ama uzun bi süre kpss yok aklımda

Sık dişini canım geçecek yokluk semptomu bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…