2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Evet bencede huniliğiz hepimiz
Bizim de öyle yaa giyecek bir şeyi kalmadı , acilen bizim de çıkmamız lazım
Netten aldıklarım bazen göründüğü gibi olmayabiliyor görüp almak daha çok hoşuma gidiyor

Bende güvenemiyorum küçük geliyor bazıları o yüzden kendim bakacağım banada değişiklik olur

Evet kızlar doğum sonrası defalarca acillik olup, sırt ve batın ağrısı sebebim az önce belli oldu. İdrar yolları enfeksiyonu çıkınca ultrason çekindim bugün. Böbrekler sağlıklı çok şükür fakat safra kesesinde taş çıktı. İlaç tedavisine başladık. Çikolata, kahve, yumurta ve yağlı yiyecekler yasak. Bu sebeple diyetede başlarım artık.

Bu ataklar hiç bitmiyor zaten. Çocuk ergenlik yaşa gelincede ergenlik deriz yine bitmez. Benim eşim oruçlu olunca uzanmak istiyor işten gelince oda çok bakamıyor. Kafam bir milyon
Duşa mı soksan acaba ? Belki biraz rahatlar hatta şansıysan uzun bir uyku da çeker. Benim kızım da babasıylaydı. Sabah 7 den beri pert etmiş adamı. Geldim, ben yatıyorum dedi. O uyumadan kızım uyudu güne puanım 100

Geçmiş olsun canım, az çekmedim ben de safra kesesinden. Kalp krizi tablosu ile hastaneye gitmekten yoruldum bir dönem ama ben hemen ameliyat olmuştum. İlaç tedavisi varsa ve işe yarayacaksa ne güzel.

Ek gıdaya geçsen de etli türlünün suyu ile geçecek değilsin. Tamam çok az, tamam belki bir şey olmaz ama nasıl bu kadar rahat başkasının bebeğine bir şey veriyor insanlar anlamıyorum.

Geçmiş olsun canım inşallah diyet ve ilaç tedaviyle bitirirsin benimde diyet yapmam lazım ne zaman başlarım Allah bilir

Ben anlamıyorum insanlar nasıl bu kadar düşüncesiz oluyor iyiki carlamissin ben sinir oldum buradan

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Geceleri uzun uyuyorsa o arada ben öyle yaptım uyurken artık çok uzun uyumuyor 1.5 aydır yapamıyorum 2 saatte bir uyandığı için ama seninki uyuyorsa 4 5 saat sagabilirsin. yada sütun çoksa emzirdikden hemen sonra sağ yalniz cikana üzülme çünkü emmiş oluyor çoğunu sütünün bebek benim 20 30 bazen hiç cikmazdi.Daha sonra sagarsan diğer öğünde içmesi gereken sütü sağmış olursun ki bebeğin doymayabilir .

Ufak bir burun akıntısı öksürük gıcık gibi hapşırık yaşadık bizde doktor sadece fizyoljik sık dedi her emzirmede çok zorlanirsa sumuklerini çekiyordum günde 3 4 defa .kolay atlatıyor iki 3 günde bitti .benimde akıyordu bana burun damlası verdi bebegede sikabilirsin dedi günde bir damla bende iki gün verdim oda iyi gelmiştir.benimkinide geçirdi çünkü hemen.oksurmesi iyi zaten sakın öksürük şurubu verme aşağıya inmesini engelliyor.

Kızlar iki gündür gündüzleri her yarım saatte hatta yirmi dakikada bir uyanıyor
Geri uyutmaya çalışıyorum ama pert oluyorum yaa
Nedir bu durum ben anlamadım
Ne bitmez atakmış anasını satayım napcam bitene kadar bilmiyorım

Gecmis olsun eşimde ocakta safra kesesinden ameliyat oldu bizimki cok ilerlemis karacigere yapismis safra o yüzden cok zorlandi umarim ilacla diyetle atlatirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…