2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Canım seni korkutmak istemem asla ama aynısı başıma geldi ve idrar yolu enfeksiyonu çıktı artk son aşamada geçmeyen ağlama krizi ve 7 saatlik gündüz meme ve biberon reddi ile doktora götürünce çıktı ortaya inş öyle birşey değildir sizinki

Aslan çok salyalı, boloncuklar eşliğinde çıkarıyor. El hep ağızda ama. Oğlum tükürüğünü yutmakta bir tercih diyorum önlük, ağız mendili dayanmıyor, aldıkça aldım her yer önlük, mendil. Bizim ki çok kusan bir bebek ayrıca. Yuttuğu tükürüğüde ara ara kusarak çıkarıyor

Kızlar bebişi grip atlatanlarınız oldu mu? 4 ay 4 günlük benim miniğim. Gece çok hapşırıp öksürüyordu. Sabah son hapşırmasında tıkandığını farkettim. Burnunu çektim ilk defa çok sümük geldi.
Hemen atlatırız inşallah. İçime o kadar dert oldu ki

Bu ataklar hiç bitmiyor zaten. Çocuk ergenlik yaşa gelincede ergenlik deriz yine bitmez. Benim eşim oruçlu olunca uzanmak istiyor işten gelince oda çok bakamıyor. Kafam bir milyon
Aynen bitmeyecek , işte ana tesellisi belki biraz rahatlarız diye uma uma büyüyecekler
Geçen hafta indirime girmişti 2500 e aldık belki yine girer
Çok güzelmiş canım güle güle kullansın minik kuzuş
Bundan kardeşimde de vardı verecekti istememiştim hemen alayım ben onu
Benimki de inanılmaz salyalı
Sürekli ağız mendili üst baş değiştiriyoruz biz de
Gidince bende soracağım doktora dişmi acaba diye ? Ya çok erken geliyor bana ne ara büyüdüler de dişleri çıkacak bunların
Bizim de her odada bi yerde bi önlük var ortalık ağız mendili ve önlükten geçilmiyor
Zaten şu sıra ev savaş alanı gibi hiçbirşeye yetişemiyorum

Bizimki de baya kusmuklu çok yedikleri için kusuyorlar oburixler birde bizimki tükürük çıkarmayı oyuna bağladı etrafınida tukuruklere boğuyor el ağzında olunca memeyi almak istemiyor bazen Aslanda da böyle bir problemle karsilastin mi acaba

Kızlar bizde de salyalar akıp akıp gidiyor, son zamanlarda huzursuzluk ve uykusuzluk da cabası idi kiiii şu görünen minnak beyaz noktalar diş oluyor sanırım
Eki Görüntüle 3231786

Bizdede var böyle noktalar doktor bize süt incisi demişti. Dişle alakalı yokmuş yani. Maşallah bu aralar çok tatlı

Bizdede var böyle noktalar doktor bize süt incisi demişti. Dişle alakalı yokmuş yani. Maşallah bu aralar çok tatlı
Yaa süt incisi mi ilk defa duydum ama sivri sivri elime geliyor sert yani ondan diş diye düşündüm, hatta geçen emerken bı batar gibi olmuştu ihtimal vermediğim için bakmamıştım diş mi diye

Aslanın reflüsü olduğu için kusuyor canım. Mamayla besleniyor. Ama biberonu verince oda bir parmağını ağzına sokmak istiyor. Emziğinde de yapıyor. El her türlü girecek o ağıza

Yaa süt incisi mi ilk defa duydum ama sivri sivri elime geliyor sert yani ondan diş diye düşündüm, hatta geçen emerken bı batar gibi olmuştu ihtimal vermediğim için bakmamıştım diş mi diye

Bende dış sanmıştım doktora sorduğum da süt incisi demişti o zaman duydum inciyi gene doktorunuza sorarsınız

Aslanın reflüsü olduğu için kusuyor canım. Mamayla besleniyor. Ama biberonu verince oda bir parmağını ağzına sokmak istiyor. Emziğinde de yapıyor. El her türlü girecek o ağıza

Ya reflü için ilaç kullanıyor mu yoksa damlami kullanıyor canım. Biberonla olsa memede olsa her türlü o el ağzında olacak demekki

Ben üzülüyorum biliyor musun her büyüme ayağından 7/24 yanındayım ama hiç doymuş hissetmiyorum kendimi keşke çabuk buyumeseler
Ataklar geldiğinde ya da zorlandığımda ne zaman büyüyecek geçecek bu günler diye hayıflanıyorum
bazen de büyüyor diye oturup ağlıyorum
Annelik delilik demişler doğru demişler
Bugün mesela iki üç gün önce olan kıyafeti olmadı ufak geldi , boncuk boncuk ağladım

Ataklarda bende çok zorlanıyorum sonra zorlandigim için ağlıyorum zorlanirlen çabuk büyüsün diyorum sonra büyümesini istemiyorum galiba ben hunilik oldum bizimkininde hiç kıyafeti kalmadi alışveriş yapmamız gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…