2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bugün ağlaması hiç bitmiyor. Yemek yedikten sonra bile mutlu olmuyor. Tükendim
Şuan bende aynı durumdayım, biraz önce sabrım tükendi söylendim bol bol
Sürekli kucağımda, uyuyor yatırıyorum anında uyanıyor, eşim gelse diye saat sayıyorum İşin kötü tarafı iki gündür onda da durmuyor
İnternetten atak haftası hesapladım normalde doğması gereken tarihe göre hesaplanıyormuş e o tarihe göre hesapladığımda daha atak haftası gelmemiş ,güneşli günlerdesiniz diyorgüneşli günler buysa atak haftasını düşünemiyorum

Bu ataklar hiç bitmiyor zaten. Çocuk ergenlik yaşa gelincede ergenlik deriz yine bitmez. Benim eşim oruçlu olunca uzanmak istiyor işten gelince oda çok bakamıyor. Kafam bir milyon

Biz variz, babasi da öyleymis. Agiz bezi dayanmiyor

Kızlar yaza işe döneceğim için süt stoklayın diyorum… bu konuda bilgili olanlar varmı? Mesela ne zaman sağmalıyım? Bir memeyi emdi diyelim bebek diğerini sağıp atayım mı dondurucuya? Yoksa aynı memeyi mi sağacağım?

Mesajları okudukça bi biz mi hala geceleri en geç 3 saatte bir uyanıyoruz diye düşündüm , ben uyusam bile bebiş 2 en en geç 3 saatte bir uyanıyor , zaten sabahları da 6 olmadan uyanıyor

Bizde hala 2saatte bir uyaniyoruz halla 4
Ayda 1bucuk saate bile düstu ben yatip tekrar uykuya dalasiya bebis tekrar uyaniyor
Benim bebiş max 3 saatte bir uyaniyor.. çoğu zaman yarım saat 45 dk bir uyanıyor.. kızımda böyleydi.. yıllardır uykusuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…