2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hayırlı olsun canım
Aynısını yaşadım asla hamileliği idrak edemedim taa ki kalbi duyana kadar hüngür hüngür ağladım çift çizgiyi görünce bile ağlamayan ben

Kızlar ben emr yani su gelişi nedeniyle doğuma alındım. Kese delinmesi idi sebep. Sancım olmadı. Hatta suyum sızmaya başladığında da serviks ölçüsü almak istediler yukarıda dediler. Yani sancınız varsa bebek kanala girmiş oluyor. Rahim ağzı açılmış oluyor. Benim açıklık yoktu. Enfeksiyon rahim ağzı açıklığının bi sonucu zaten. 12/14 haftaları arası serkaj yapıyorlar. Bu arada serkajdan sonra da her hafta penisiln iğne vurdurdu benim arkadaşım. Bazı doktorlar istemiyormuş ama onun doktoru Serkaj enfeksiyon kapablir geç olabilir diye yaptırtmıştı. Onun ikizleri vardı. Şimdi ikisi de sağlıklı yanında

Canım ben de başta öyleydim bi de karnım oluyordu kocaman. Çözümü yemeklere kimyon atmakta buldum
Yine sen ve muhteşem tavsiyelerin
Kuzular hiç iyi değilim midem şiş öğürüruyorum.başım sersem gibi .baş dönmem var
Canımyaa inşaAllah geçicidir bende de birkere oldu sadece sonra geçti öğürme hissi kusma vs
ben de sulu sıcak yemek yemek istemiyorum. yoğurt , meyve , ekmek gibi basit şeyler yiyince rahatlıyorum sadece.
Ben de hep hamurişi çekiyo of katı şeyler hamburger pizza gibi

Canım inşallah degildir ya . Beta hcg bi süre sonra az hızlanıyor ama suan ozaman değil heralde ama cok emin olmadan nir şey söylemeyeyim. İnsallah her şeyy yolundadır dua edicem sizin için

Benim de hiç sancım olmamıştı canım ağrısız rahim açılmıştı serklaj ile hamileliğini sonuna kadar götüren çok gerçekten inşallah bu sefer nasip olur penisilini ilk defa duydum ama bakalım ikili testten sonra herhalde benim de olacak serklaj

İnşaAllah değildir Rabbim bebeğini sana bağışlasın

Geç döllenme olabilir tabi ondan 5 haftalık gözükebilir canım ama betadan dolayı emin olamadım inşallah değildir başka bir doktora daha git istersen

Canın belirtin falan var mı ya da devam ediyor mu

Aynen öyle çok benzer şeyler yaşamışız. Bana da kese gözüktüğü için sonradan gittiğim hastane dikiş yapamadı. 3 gün yatırdılar beni ağır ilaçlarla belki çocuk geri çekilir de dikiş atarız diye ama maalesef. Dediğin gibi rabbim iyi doktorlarla karşılaştırsın hepimizi

İkinci gebeliğimde tedbir amaçlı doktor serklaj yapalım dedi ama ben istemedim. Yiyecek lokması varsa dünyaya gelicek dedim yoksa zaten bu da düşer üçüncü de bende rahim ağzı yetmezliği var der ona göre davranırım dedim. Allah’a şükür kızım doğdu ve bende rahim ağzı yetmezliği yokmuş yoksa dediğin gibi o eziyeti çekicektim ve işin kötüsü şimdi de o eziyeti çekicektim ya rahim ağzı yetmezliği varsa diye.

Selam hanımlar birşey sorcam belirtiler sizde stabil mi mesela hergun mideniz bulanıyor mu? Normalinde sabahları midem bulanirdi bu sabah öyle fazla bir bulantım olmadı göğüs sisligimde önceki günler gibi değil bel ağrım var tedirgin olmadim değil bu şekilde olan var mi

Bende hiç belirti yok
Gaz var sadece arada da kasilmam oluyor hepsi bu kadar.

Nane çayı denicem kimi yer gaz yapar diyor kimi yer yspmaz deniyeyim bari yoğurt yiyorum yemesem mi bide ew yoğrdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…