2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Yüzüğe benzeyen bişey canım ama karından bakılan ultrason görüntülerinde net olmuyor benimkiler öyle fakat vajinal bakılanda çok netti
Vajinal ultrasonda gebelik kesesi 10mm olunca karindan bakilan ultrasonda kese capi 20mm olunca yolk kesesi gözükür benimde vajinal ultrasonda net gözüktü

Vajinal ultrasonda gebelik kesesi 10mm olunca karindan bakilan ultrasonda kese capi 20mm olunca yolk kesesi gözükür benimde vajinal ultrasonda net gözüktü
Evet doktor görüyo ama bu elimizde ki görüntüde net olmuyor yani benim öyle oldu doktor gördü ama ben kağıtta asla göremedim sonradan sadece vajinal olanda görebildim

Merhabalar ben de aranıza katıldım :)
Merhaba aramıza hoş geldin canım, bebişin hayırlı olsun.

Doktorum kahverengi lekeye normal dedi. gönlün rahat etsin istersen internetten de araştır. benim de ara ara oluyor ama çok yoğun gelmiyor tabi.
Canım günümün 10 saati bunu araştırıyorum çok korkuyorum banada normal dedi ama bilmiyorum ben henüz kalp atışı duymadım belki onun tedirginliği var bişey olacak korkusu içimde

Canım artış çok düşük maalesef, kesenin rahim içi gözükmesi dış gebelik ihtimalini eler çok şükür. Ama sağlıklı bir gebelik gibi durmuyor, Allah sağlıklı gebelikler versin inşallah
Şimdi kadın doğum acilinden geldim kesenin 6 haftalık olduğunu ama hala kalp atışı alamadığını söyledi 1 hafta daha bekleyelim diyor

Canım günümün 10 saati bunu araştırıyorum çok korkuyorum banada normal dedi ama bilmiyorum ben henüz kalp atışı duymadım belki onun tedirginliği var bişey olacak korkusu içimde
Bana da doktorum normal dedi sebebini de söyledi hatta rahim ağzında önceki ilişkilerden damar çatlakları oluyor şu anda rahim genişlediği için onlardan kan geliyor dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…