2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Sallamadan uyutmayi denesenizz belkide sallanmaktan hoslanmiyordure, beninki sallanmayi hic sevmiyorr mesela, uykusu gelince aglmaya basliyorr bizimkidee, ozellikle yordugum bisey yokk genel oynuyoruz biraz ana kucaginda daha cok vakit geciriyor, uykusu gelincede sutunu hazirliyorum yataga koyuyorumm sutunu icip uyuyor. Bazen hemen uyuyor bazende biraZ konusup mizmizlanipp, keyfine bagli

arkadaşlar aptamil mama kullanan var mı? Sma kullanıyoruz çok şekerli geldi bana ve farkettim ki bu mamayı kullanmaya başladığımızdan beri anne sütü daha az almaya başladı. Daha önce de ağtamil comformil kullanıyorduk çok zor tedarik ediyordum ve büyük ölçüde gaz sıkıntımız da bitti. sma ya böylelikle geçtik. Normal bildiğimiz aptamil mavi kutudan kullanan var mı? İçindeki şeker oranı nedir?

İlk çocuğumda sadece anne sütü veriyordum yetiyordu kilo alımı iyiydi.kızımda da anne sütü veriyorum ama kilo alımı yavaşladı.aslında percentilde normal aralıkta ama yüzde 50 nin bi tık altında.boyu falan yüzde 50 deyse çok önemsemiyorum ben kilodan ziyade boy uzaması önemli gelişimi o gösteriyor.oğlum kaç içiyordu hatırlamıyorum ama 120 cc çıkıyordu bende.şimdi 80 cc çıkıyor kızım da onunla doyuyor ama artık 100 e çıkarttım.her defasında süt varsa 100 süt yoksa 100 mama vermeye başladım kimi zaman 3 saatte 100 içiyor kimi zaman 80 içiyor.hergün içtiği cc farklı o yüzden net bişey diyemiyorum.2 hafta sonra 4. Ay aşıları var ozaman aile hekiminde Akla Kara ortaya çıkacak.percentil yüzde 3 ve yüzde 97 aralığındaysa her türlü normal kabul ediliyor endişe etmeyin en fazla ek gıdaya erken başlarsınız o olur

Ben kullanıyordum ilk doğum yaptığımda kendi doktrumUza sorduk oda hıpp e geçin dedi anne sütüne en yakın o diye bizde onu kullanıyoruz hala sma ishal yapması ile biliniyor sizde oldu mu bilmiyorum ama

Ben kullanıyordum ilk doğum yaptığımda kendi doktrumUza sorduk oda hıpp e geçin dedi anne sütüne en yakın o diye bizde onu kullanıyoruz hala sma ishal yapması ile biliniyor sizde oldu mu bilmiyorum ama
Ay hiç bilmiyorum ki biz hastaydık iki haftadır enfeksiyon çıkmıştı kızımın kanında. Haliyle ishaldi de ondan çok anlamadım mamadan mı hastalıktan mı. Daha bugün normale döndü kakası

Ay hiç bilmiyorum ki biz hastaydık iki haftadır enfeksiyon çıkmıştı kızımın kanında. Haliyle ishaldi de ondan çok anlamadım mamadan mı hastalıktan mı. Daha bugün normale döndü kakası
Bilmiyorum olabilir biz bi ara kbız olduk bütün arkadaslarm mamayı sma yla değiştir yapar dedi bende demiştm tuvalete cıktı ama sonra hemen hıpp e geri döndük

Seker oranlari hemen hemen ayni 100 ml de 7 gram seker var

600 grama az mı dedi doktor? İkinci ay kontrolünde benimkide 600 gr almıştı, doktor alt sınırda ama mamaya gerek yok anne sütüne devam dedi. Yani sadece mama alan bebeklerde 5. Ay tadimlara başlıyorlar bildiğim kadarıyla, 4.5 ay erken geldi bana

Kızlar size bi sorum var, yarın kızım 4 aylık oluyor, 3.ay kontrolünde doktor demir yazdı 4 aylık başla dedi. Yarın başlasam mı bi kaç gün daha beklesem mi? Bi de aç mı tok mu vericez sormayi unuttum ya

Kızlar size bi sorum var, yarın kızım 4 aylık oluyor, 3.ay kontrolünde doktor demir yazdı 4 aylık başla dedi. Yarın başlasam mı bi kaç gün daha beklesem mi? Bi de aç mı tok mu vericez sormayi unuttum ya
Ben direkt basladım farketmez dedi bize sadece kabız yapabilir dedi ama ben emzirdikten sonra veriyorum hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…