2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Sutumu sagip veriyorum ben, doydugunu biliyorumm belki ondanda uzun uyuyordur. Gogusunde yorulup birakiyosa daha sık uyanir bebekler aciktiklarinda.

Maşallah saat 7 de uyutmak mi :)
Bizim ki akşam 6 7 den gece 11 12 ye kadar gözünü kirpmiyor sabah da 7.30 da uyanır akşama kadar bölük bölük 3 saat ancak uyuyor
Nasil alistircaz bu bebisleri uykuya bilmiyorum gerçekten hiçbir iş yapamıyorum

Maşallah saat 7 de uyutmak mi :)
Bizim ki akşam 6 7 den gece 11 12 ye kadar gözünü kirpmiyor sabah da 7.30 da uyanır akşama kadar bölük bölük 3 saat ancak uyuyor
Nasil alistircaz bu bebisleri uykuya bilmiyorum
Uyanikken pekii aglamiyormu hicc? Yoksa keyfi yerindemii uyanik
gerçekten hiçbir iş yapamıyorum
Sagma işini hangi markayla yapiyorsunuz
Lansinoh elektrikli olann

Sutumu sagip veriyorum ben, doydugunu biliyorumm belki ondanda uzun uyuyordur. Gogusunde yorulup birakiyosa daha sık uyanir bebekler aciktiklarin
Mamada verdim aynı.sanki uyursa buseyler kaciracakmis gibi geliyor.surekli oyun sürekli bakiniyor.
Aynı benimki de böyle.1 saat uyuyunca öpüp başına koyuyorum gündüz..

Ben ilk kızımda aynı sekılde yoğurt ve sulandırılmıs inek sütü ile ek gıdaya baslamıstım mama içiyor kılo az alıyordu

Benim oglumda emerken boncuk boncuk terliyor uykusundada bazen terliyor kaldirinca saçlari sırti ıslak oluyor

Uyku gercekten bizimde sorunumuz 10 gibi uyuyor bizimki ama sabah en fazla 6yi göruyoruz bidahada geceye kadar yarim saat yarim saat uyuyo okadar ve sallanmadan asla uyumuyor

Selam kızlar
İnşallah herkesler iyidir
Bir kaç gündür bakamadım ama hepsini okudum şükür sayfaların geri kalmadım
Canım ben gittğim bi eğitimde denk gelmiştim bu marka mamanın standına
Hatta 6 aylıktan sonra kullanılan mamalardan hediye vermişlerdi bize
Ama bilmiyorum nasıldır
Tanıtımında güzeldi baya kafama yatmıştı benimde
Şimdi nasıl daha da sevdimi tadını alışınca sever bence

Kızlar bebekleriniz kafasını tam tutabiliyormu
Benimki bazen kucağımdayken sağa sola kaykılıyor
3 aylık 11 günlük olduk acaba normal mi bilemedim
Biraz tembeliz belkide
Ellerinden tutunca başını kaldırırkende bi tutuyor bi tutmuyor başını
Anasına çekseydi sporcu olurdu yıllarım sporla geçti
Ama babasına çekmiş zaar

İkinciyi daha vermedim ben canım cogunluk emiyor gece yatarken vereceğim

Normal canm

Uyku gercekten bizimde sorunumuz 10 gibi uyuyor bizimki ama sabah en fazla 6yi göruyoruz bidahada geceye kadar yarim saat yarim saat uyuyo okadar ve sallanmadan asla uyumuyor
Bizim de aynı uykusu için ciddi emek istiyor sonra da 10 dakika da gözünü pıt acıyor
3 ay olmasını bekliyorum mucize olup her şey düzelecek inşallah

Uyanikken pekii aglamiyormu hicc? Yoksa keyfi yerindemii uyanik

Lansinoh elektrikli olann
Kendi kendine ana kucağında bir süre çırpınıp konuşuyor gülüyor sesler çıkarıyor
Sonra elbette sıkılıp bir süre de miz miz sesler
Ve mutlu son ağlama başlıyor biraz sırtına masaj biraz konuşuyorum biraz gezdir derken öyle öyle zaman geçiyor
Ancak hadi uyuyalım diye sallamaya başlayınca direk ağlıyor siz nasıl uykuya geçiş sagliyorsunuz
Özellikle yorulsun da uyusun diye yaptığınız bir şey var mı

Evet yüzüstü yatırinca bayag kafasını kaldırıp bakınıyor meraklı gözlerle

uyanik oldugu süre 2.saate geldimi aglamaya basliyor benim oğlum yarim saatlik uyku ona nasil yetiyor anlamiyor cok enerjik oluyor uyaninca
Uykusu geldigi icin agliyordurr, benimki aglamaya baslayinca yatagina koyuyorum artikk denedinmii o sekilde yatirmayi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…