2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Selizay ve Ozlozz beni yanlış anlamayınız lütfen Eğer kendinizi evhamlı, endişeli vs hissederseniz birbirinize msj atmayın bence vurdumduymaz birini bulun derdinizi söyleyecek, yoksa birbirinizi çok anlayıp olumsuz etkilersiniz gibi geldi bana

Kızlar sarı açık çay lekesi gibi akıntısı olan var mı ? Progestan mı yapıyor bilmiyorum
Benim de var. çok normalmiş tabi miktarı çok değil benim. ben günlük ped kullanıyorum devamlı değiştiriyorum, çünkü şeffaf çok akıntım oluyor. hepsi karışıyor. perşembe kanamam olmuştu, çok şükür yatınca bir daha olmadı. kahverengi lekede sorun yok dedi doktorum. yarın iğnem var doktoruma bir daha soracağım kahverengi lekemi.

Sanırım ilk 3 ay her gün “ortalama” iki katı artıyormuş. Sonra düşüşe geçiyormuş
Araştırdım fakat bulamadım ama sadece belli bi günden sonra 4 günde falan iki katı artıyormuş ama süresi nedir onu öğrenemedim
Benimde aynı var leke inşallah artış olmaz kanaması olan herkese iğne fitil vs vermişler benim dün gittiğim doktorda progestanı bıraktırdı tüp bebek dışındakilere zararlı buluyormuş kime neye inancam bilmiyorum

İç çamaşırında görsem sarı akıntı derim ama peçete silince hafif bej rengi gibi. Kirli bi renk. Sorunca bana da bilgi verirsin olur mu

Merhaba herkese 5.haftadan beri ara ara kahve lekelenmelerim oluyor diye doktorum Proluton iğneyi kanama olunca vurdur demişti,bir hafta idare ediyordu,görmüyordum leke ama iki gün önce yine görünce yine iğnemi oldum bu sabah yine var lekelenme,bu arada her gün progestan iğnemi de oluyorum göbekten,var mı böyle lekeli ilerleyen gebeliği olanlar,neler yapıyorsunuz?

Leke dediğin kırmızı mı ? Yani benim 2 günde bir akıntım koyu sarı açık kahve içi karışık belli.

Benim bir arkadaşım vardı uçaktan korkuyordu, ben ondan çok korkuyorum tabi. İki korkak uçağa bindik, birbirimizi teselli etmekten kendi korkumuzu unutmuştuk ahaha

Canım bende 2 kez 2 güne yakın kahve leke oldu ilaç iğne hiçbir şey kullanmıyorum. 4 ve 6.haftada oldu şu an 8+3 gayet iyi bebek.

Aynen tam dediğiniz gibi,böyle mukus tarzı koyu sarı ile başlıyor,sonra kahvelik beliriyor
Bana doktorum rahim gerildiği için kılcal damarlarda böyle şeyler olabileceğini; rahim içinde eski ilişkilerden dolayı tahrişler olabileceğini; bu nedenle kahverengi ve pembeyi önemsememem gerektiğini kanama alanı olmadığını söyledi. Ama kırmızı kanaman olursa hemen geleceksin dedi

Canım bende 2 kez 2 güne yakın kahve leke oldu ilaç iğne hiçbir şey kullanmıyorum. 4 ve 6.haftada oldu şu an 8+3 gayet iyi bebek.
Doktorum normal olduğunu söylüyor,bir kaç doktora daha sormuştum acile gidip kanama alanı falan göremedi hiç biri,kese de gayet düzgün bozulma yok dediler gönderdiler.Korkuyorum yine de,benim gibilerle karşılaşmak iyi geliyor. Umarım böyle lekelenme de olsa sağlıkla gelişir bebeklerimiz

Siz kalp atışını duydunuz mu peki

Benimde dün sulu kırmızıya benziyordu hemen acile gittim kese düzgün dedi bu aylarda oluyormuş bilmiyorum şu süreç stresli gerçekten inşallah doğuma kadar bi daha görmeyiz lekelenme

Ne kadar gergin bir süreç,ilk gebeliğimde hiç olmamıştı böyle şeyler,kıymetini bilememişim o günlerin diyorum şu an. Bazılarının baya baya kanamalı olduklarını ona rağmen sağlıklı doğum yaptıklarını da duyuyorum biraz rahatlatıyor,olması gereken olacak zaten çok ta takılmamak lazım ama elde değil

Benim kızımda çeşme gibi kanadım sebep bulamadılar. Erken doğdu ama erken doğma sebebi benim ateşli hastalık geçirip (o dönem zatüre dediler 2020 Şubat bence covidti) plesantamı inceltmem. Benim kızım vefat etti ama başka bir durumdan. Kanama bir şey yapmadı yani. Plesantada kanama yoksa bebek etkilenmiyor

Benimde dün sulu kırmızıya benziyordu hemen acile gittim kese düzgün dedi bu aylarda oluyormuş bilmiyorum şu süreç stresli gerçekten inşallah doğuma kadar bi daha görmeyiz lekelenme
Ah ah çok zor hiç sormayın,bende aynı her gördüğümde kahvelik acile gittim her seferinde de aynı cevabı aldım,Allah beterinden korusun,sağlıkla gelsinler de artık razıyım her şeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…