2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
1 haftaysa 1000 civarı olmalı ama 2 kat arttığını varsayıyorum kiminin daha çok kiminin daha az artıyor

Tahminen bin. 95x2x2x2=760 2 kat değil yarım kat artsa 1000 1100
Çok teşekkür ederim dün de yazmıştım sonuç dün çıkacaktı ama hastanenin cihazı bozulmuş. Bugün tamir olacaktı ama bayram tatili giriyor. E nabıza düşer mi bilmiyorum. Çok merak ediyorum. Rüyamda 10 çıkmıştı

Evet vajinal kullanıyorum. Ama rengi sarı olunca hatta açık kahve gibi hep bi tedirginim
Bendede acik sari geliyoduu onu kullandigimda asilama tedavisinde, suan litunus fitil kullaniyorum o beyaz oldugu icin bunda baya beyaz akintim oluyoo. Acik kahve olarak bilemiyorum ama canim onu doktoruna bi danis istersen ama sanki lekelenmeden dolayimi doktor vermisti sana, belki kestigi icin acik kahveye donmustur

Benim her renk geliyor valla standart bir rengi yok bazen su gibi bazen beyaz, bezen sarı, bazen hafif yeşile dönen sarı. Kültür falan da verdim enfeksiyon yok
Kuzu ben çok pinpirikli evhamlı manyak bi tipim. Hamile kalmadan önce bi gün sarı bi gün yeşile dönen sarı bi gün beyaz akıntılarım hep olurdu kaç tane doktora gittim hpv testinden laparoskopisine bi sürü testlerine yaptırmadığım şey gitmediğim doktor kalmadı. Hepsi negatif geldi tabi bu süreçte sürekli internette saçma sapan araştırmalar yapıp adını anmak istemediğim hastalıkların teşhisini koyup kendime eşime sevdiklerime hayatı zindan ettim eşim bana çok büyük rest çekti bi daha internetren hastalık araştırırsan seninle asla konuşmayacağım diye. Neyse bi de ben kötü düşünceden çok etkilenen ve olumlu düşünemeyen biriyim. (Kendimce manyağım yani ) bu süreçte farklı farklı şeylere takıp tekrar aynı korkuları kendime yaşattım. Tüplerimin tıkanık olduğuna inandım asla hamile kalamam ben diye psikolojimi bozdum neden manyağım diyorum çünkü ortada somut tek bi delil yok. Akıntım var sadece. Bu süreçte çok sevdiğim bikaç yakın arkadaşım çocuk sahibi olamadıkları için tedavi görüyolardı. Ben de çok zor olacağına emindim kendim için bunun. Sonra bi kere korunmasız ilişkiden hamile kaldım. (Tek sorun kafamın kırık olmasıymış) yani sevgili arkadaşlarım aranızda benim gibi evhamlı olumlu düşünemeyen bunda zorlanan arkadaşlarım varsa nolur kendimize bu kötülüğü yapmayalım. Çünkü insan kendine eziyet ediyor hasta ediyor kendini. Günlerce ağladığımı bilirim kendi yarattığım durumlardan. O yüzden şimdi akıntı tonlrına hiç dikkat etmiyorum. Sadece kırmızı parlak kanamanın tehlikeli olduğunu biliyorum onu da allah hiçbirimize yaşatmasın inşallah. Çok didiklemeden kendimizi üzmeden sürece devam edelim her şey gerçekten olduğuna varıyor. Yüce rabbimin hepimiz için var bi düşündüğü. İnşallah gönlümüzden geçenler gerçeklerimiz olsun. Hepimiz süper şeyler yaşayalım.

Yok zaten açık kahve geliyor diye vermişti hala geliyor

Zor canım sanki bayramdan sonra öğrenirsin gibi duruyor özel mi devlet mi

Hahahaha ben de senin gibiydim, sürekli hasta olduğuma kanser olduğuma inanırdım. Çekilmediğim mr kalmadı, sonra bıraktım çünkü baktım ki ölmüyorum arada yine o duygular geliyor, ama kısa sürüyor.

Çok yakın bir arkadaşımı 6 ay içinde kanserden, 3 ay sonra da teyzemi aynı hastalıktan kaybettim. O yüzden psikolojim bozulmuştu. Şimdi iyiyim çok şükür. Allahım herkesten uzak etsin, yakalananlara da kalıcı şifalar versin inşallah.

Hatt onkolojik jinekologlara randevu mu almadım bi haftaya ağlamaktan 3 kilo mu vermedim neler neler ya çok kızıyorum kendime. Bu forumu bile didik didik edip saçma sapan konular açtım. İbs var bende sırf korkuma gittim rektoskopi yaptırdım yani gerçekten bu huyumdan nefrer editorum ve bu kesinlikle psikolojik rahatsızlık. Bu kafada biri olarak hamile kaldığım için kendimden korkuyorum kendimi sürekli telkin ediyorum yapma gözünü seveyim diye yani 5+5 im şimdilik allaha şükür delirmeden çok sıkıntı yaşamadan atlattım. İnşallah dokuz ayı bu şekilde ve bundan daha rahat bi kafayla tamamlarım siye kendime dua ediyorum çünkü en büyük kötülüğü insan kendine yapıyor. İnsan en çok kendine acımasızca davranıyor. Allahıma bıraktım her sonuca razıyım inşallah gönlümdeki gibi olur deyip içimi rahatlatıyorum. Allahtan başka sığınacak kapım yok

Amin kuzum tabi böyle şeyler yaşamamızın dayanakları var. Ama seni o kadar iyi anlıyorum ki çok zor bi psikoloji. Hem kendimize hem çevremize. Hamileliğimiz rahat olsun inşallah o kafalar gelirse burdayım mesaj atabilirsin birbirimizi anlar yrdımcı oluruz

Süper, çünkü kesin hamilelik döneminde de gelecekler

Perşembe 95 (hesaplaması kolay olsun diye 100 diyorum) cumartesi 200,pazartesi 400, çarşamba 800 cuma 1600, pazar 3500 olur.
Anladımmmm Csnım teşekkür ederim
Sağlık ocağında cuma verilen tahlil pazartesi çıkar canım ama bayram olduğu için perşembeye sarkar gibi duruyor ama inşallah o kadar sürmez
Perşembe verdim canım cuma çıkıyordu normalde ama cihaz bozulunca dediğin gibi bayram sonrasına kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…