2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Maşallah gözün Aydın canım çok şükür

Kızlar vajina ağrısı yasayan var mı . Yani tam nasıl anlatılır bilmiyorum ama

Harikaaa çok sevindimmm sağlıkla devamı gelsn inşaAllah hepimizin

Kızlar vajina ağrısı yasayan var mı . Yani tam nasıl anlatılır bilmiyorum ama
canım benim her adet döneminde böylw vajina sızlaması mı diyim öyle bi ağrım olurdu. Enfeksiyonum yok idrar enfeksiyonu vs de yok. Çünkü birçok test yapılmıştı. Ara ara hamilelikte de de oluyor. Ben normal karşılıyorum

Ya benim de adet dönemimde olur hep sistit problemim de var ama çok kronik bir dur6m degil ama korktum nedense

Ya benim de adet dönemimde olur hep sistit problemim de var ama çok kronik bir dur6m degil ama korktum nedense
Kuzum bence normalde de oluyosa çok takılcak bi şey değil herkesin vücudunun bi normali var çünkü. Ama tabi için rahat etmezse kontrole gittiğinde doktoruna danışabilirsin ama ben hiçbi şeu olduğunu sanmıyorum.

Evet perşembe doktora gittiğimde soracağım çok teşekkür ederim

Merhabalar kızlar
İki gün önce kalp atışlarını duyduk benim algılamam gerçekten O an oldu. Öncesinde anlayamamışım hamileliği anne olmaya başlayacağımı çok duygusaldı.. kan testlerimde sorun çıkmadı tiroit Demir vs vs her şeye bakıldı. Hala bulantı kusmaya dair bir belirti yok hiç olmadı. Sadece aşırı derecede uyku ve yorgunluk var. Tüp bebek olduğu için her gün iğne oluyorum olurken tansiyonu ölçtürüyorum normal ama doktor kontrolümde tansiyon yüksek çıkıyor sanırım çok heyecan yapıyorum

Güzel haberlerle olumlu düşüncelerle birlikte olalım

Ankara’daki hamile arkadaşlarım Ankara tıp şerife Esra Çetinkaya hakkında bilginiz var mıdır ? Özel muayene için

Gözün aydın canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…